Nádherný UMi Touch dostupný v e-shope Everbuying.net od 135 €

banner-redmi3pro
UMi Touch je už na svete nejaký čas a výrobca odviedol nepochybne dobrú prácu. Pri smartfóne si dal najviac záležať na dizajne, no nechýba mu ani výborný hardvér. Okrem oficiálneho predaja, v ktorom bol nejaký čas dostupný za zníženú cenu, ho do svojej ponuky začali zaraďovať aj čínske e-shopy.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Jedným z nich je aj náš partnerský e-shop Everbuying.net, ktorý ho práve zaradil do svojej ponuky za prijateľnú cenu, ktorá začína na úrovni 130 €. Smartfón je dostupný vo všetkých farebných prevedeniach, pričom ceny sa mierne odlišujú. Najlacnejšie môžete kúpiť UMi Touch v sivom prevedení, za ktoré zaplatíte len 135 €. Ak by vám padlo do oka strieborné alebo zlaté prevedenie, zakúpiť si ich môžete za 171 €. Zlaté prevedenie je však dostupné len v predobjednávke a smartfón bude dostupný po 20. máji. Za vyššie spomínané ceny dostanete dobre vyzerajúci smartfón, 5,5-palcový FullHD displej s 2.5D zahnutím po stranách, osemjadrový 64-bitový procesor MediaTek MT6753, 3 GB RAM, 16 GB úložisko, ktoré je možné rozšíriť pomocou microSD kariet až do kapacity 128 GB a snímač odtlačkov prstov.

UMI TOUCH môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


umi touch coolicool4Operačným systémom je najnovší Android 6.0 Marshmallow. Fotoaparáty v tomto smartfóne disponujú rozlíšeniami v prípade predného 5 MPx a v prípade zadného je to 13 MPx IMX328 snímač od Sony. Veľkou výhodou tohto smartfónu je aj plná podpora 4G na Slovensku a samozrejme aj DualSIM funkcionalita.

Kúpiť UMi Touch na Everbuying.net

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.