banner-redmi-note-3-pro
Nové správy o novom čínskom velikánovi medzi smartfónmi, Xiaomi Mi5, tu máme takmer každý deň už niekoľko týždňov. Tak to pravdepodobne ešte chvíľu ostane. Dnes pre však máme naozaj nádherné fotografie tohto najočakávanejšieho čínskeho smartfónu za posledné dva roky.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Xiaomi dnes do predaja vypustilo prvú várku smartfónu Xiaomi Mi5, ktorá sa samozrejme vypredala do pár minút. Začiatok predaja novej vlajkovej lodi „čínskeho Apple“ priniesol svoje prvé ovocie – rozsiahlu galériu naozaj nádherných a oku lahodiacich profesionálnych fotografií. Nové fotografie opäť zobrazujú luxusný a prémiový sklenený dizajn toľko očakávaného Xiaomi Mi5. Na fotografiách môžeme vidieť zvodné krivky keramickej čiernej ale aj vylepšenej bielej verzie Mi5, ktorá dnes vstúpila do predaja. Dosť bolo rozprávania, vychutnajte si ten nádherný pohľad na vlastné oči.

XIAOMI Mi4 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


xiaomi-mi5-hands-on-fotky (5)

Xiaomi Mi5 je však nádherné zariadenie aj zvnútra, najmä po stránke špecifikácií. Ako iste viete, Mi5 je 5,15″ smartfón s FullHD displejom, nadupaným štvorjadrovým Snapdragon 820 procesorom, 3 GB / 4 GB RAM, 32 GB / 64 GB / 128 GB vnútornou pamäťou, 16 MPx fotoaparátom so 4-osovou optickou stabilizáciou obrazu, 3000 mAh batériou, Androidom 6.0, DualSIM či NFC konektivitou. Ak po Mi5 túžite rovnako ako my, neváhajte a objednajte si ho s doručením pred dvere vášho domu na iBuygou.com:

xiaomi-mi5-hands-on-fotky (49)
Nebudeme sa tým tajiť a prezradíme, že Xiaomi Mi5 v bielej farbe je už na ceste do našej redakcie. Opäť sa tak môžete tešiť na exkluzívne prvú slovenskú recenziu s detailným vypracovaním!

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP