Globálna mediálna spoločnosť SPI International dnes vo vybraných regiónoch, vrátane Slovenska, spustila novú streamovaciu službu FilmBox+. Prostredníctvom webu, platforiem partnerských operátorov, mobilných a televíznych aplikácií kombinuje živé vysielanie programov s filmovým i seriálovým archívom.

FilmBox+ nahradzuje online aplikáciu FilmBox Live a prináša vylepšené užívateľské rozhranie, dostupnosť na viacerých obrazovkách a vybraný obsah zahrňujúci filmy, televízne seriály, dokumenty a mnoho ďalšieho.

Na Slovensku štartuje FilmBox+. Čo ponúka?

Heslom novej streamovacej služby je „Domov dobrých filmov,“ služba ich v mobilnej aplikácii ponúka približne 14 000, a to až v 18 jazykoch. Pri rýchlom preskúmaní archívu je evidentné, že ponuka FilmBox+ je tvorená prevažne z menej známych filmov, v knižnici je však možné nájsť aj známejšie filmové klasiky ako Posledný mohykán, bláznivú komédiu Blbí a blbší alebo akčne ladený štvrtý diel Ramba.

Knižnica sa javí ako rôznorodá, filmy sú prehľadne rozdelené do viacerých kategórií. Medzi nimi nechýbajú ani česko-slovenské snímky, ktorých je však zatiaľ iba 21. Nájdeme tu známe tituly ako Discopříběh, Kamarád do deště, Mladé víno, Bouřlivé víno a viacero ďalších klasík. Filmy a seriály je možné do zariadení sťahovať.

Okrem filmov a seriálov si môžu diváci pozrieť aj TV vysielanie, kde je na výber 12 staníc: FilmoBox, 360 Tune Box, FilmBox Premium HD, FilmBox Extra HD, FilmBox Stars, FilmBox Family, FightBox Live HD, fashionBox Live HD, DocuBox Live HD, FastBox&Fun HD, FilmBox Arthouse HD a GameToon. Živé vysielanie na vybraných kanáloch je dostupné nonstop.

S potešením uvádzame náš úplne nový produkt FilmBox+, ktorý od dnešného dňa nahradí FilmBox Live. FilmBox+ je dostupný cez operátorov a partnerské platformy a poskytuje plynulý a ucelený zábavný zážitok, ktorý stavia zákazníka do centra pozornosti,“ uviedol Berk Uziyel, CEO spoločnosti SPI International.

Ďalšou zaujímavosťou nového streamu budú neskôr v priebehu roka aj kanály Smart Collection Channels, v ktorých potom nájdeme obsah vyberaný editormi FilmBoxu. Celá streamovacia aplikácia je lokalizovaná v slovenčine, samotné tituly sú v českom jazyku. FilmBox+ si môžu diváci vyskúšať na začiatok počas 1 týždňa zadarmo, mesačné predplatné potom predstavuje 4,99 €.

 

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP