Krátko po premiére sa nový iPhone SE 2020 dostal do ponuky 3 operátorov na Slovensku. Nie u každého z nich sú však k dispozícii všetky farebné a pamäťové verzie, zákazníci majú na výber len konkrétne varianty. Predaj tejto novinky odštartoval Telekom, O2 aj Orange. Pripravili sme detailný prehľad, kde, za koľko a v akých verziách nájdeš najnovší iPhone SE u týchto operátorov.

Predstavenie iPhonu SE 2020 prebehlo bez akýkoľvek okolkov a Apple jednoducho len publikoval nový model na svojom webe. Táto novinka má byť nástupcom populárnej 1. generácie, ktorá vyšla ešte v roku 2016. Tentokrát však zdedila dizajn iPhonu 8 a hardvér z novej línie iPhonov 11.

K dispozícii je u autorizovaných predajcov trojica farebných a pamäťových verzií. Celkovo si tak môžeme vybrať z čiernej, bielej alebo červenej farby (Product RED) v kombinácii so 64 GB/ 128 GB/ 256 GB úložiskom.

iPhone SE 2020 už nájdeme v ponuke slovenských operátorov

Ceny na Slovensku štartujú u predajcov na 479 € za základnú verziu. Najvyššia verzia stojí 649 €. Tento model do svojej ponuky pritom zaradila aj trojica operátorov na Slovensku, ktorí ich ponúkajú k svojim paušálom za zvýhodnené ceny.

Ako prvý avizoval iPhonu SE 2020 v ponuke Telekom, ktorý predpredaj spustil už pred niekoľkými dňami. Dnes 24. apríla sa spúšťa oficiálny predaj u všetkých operátorov a predajcov. Pripravili sme si preto detailnú infografiku, v ktorej nájdeš ceny smartfónu pri jednotlivých paušáloch v Telkome, O2 a Orangei.

U žiadneho operátora však nenájdeme kompletnú ponuku tohto modelu. Kým Telekom a Orange ponúkajú iba bielu a čiernu farebnú verziu, v O2 nájdeme aj obľúbenú červenú. K dispozícii sú pritom len 2 pamäťové verzie, a to 64 GB a 128 GB. Operátori do ponuky nezaradili 256 GB variant.

Najlacnejšie pritom ponúka nový iPhone SE Telekom, ktorý stanovil plnú cenu za 64 GB na 479 € a 128 GB model predáva za 529 € (biela verzia zatiaľ nie je dostupná).

Zobraziť celú galériu (1)
Apple (Úprava redakcie)

Orange si pre zákazníkov pripravil len 128 GB verziu v bielej a čiernej. Cena za zariadenie bez paušálu je 539 €, teda ešte o 10 € viac ako v Telekome.

<Najdrahšie však novinku ponúka O2, ktoré si za základný model pýta 492 € a za 128 GB variant až 540 €. Zákazníci majú možnosť zakúpiť smartfón k rôznym paušálom, kedy môžu získať rôzne bonusy.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom