O tom, že technologické výdobytky uľahčujú náš každodenný život, nepochybuje už asi nikto. Inteligentné hodinky, inteligentná domácnosť a množstvo ďalších produktov sa teší čoraz väčšej popularite aj v našich končinách. Na tvrdení, že doprava na Slovensku je jedným slovom katastrofálna sa zhodneme pravdepodobne všetci. Ak súhlasíš, no nevieš ako to vyriešiť, potom je pre teba táto ponuka ako stvorená.

Najlepší spoločník do mesta za najlepšiu cenu

Práve na tento účel boli vytvorené aj elektronické kolobežky. Predstavujú skvelý prostriedok na rýchlu prepravu predovšetkým v mestách, kde dostať sa do práce či školy trvá niekedy oveľa dlhšie, ako by si chcel. Viacerí predajcovia to už zistili a začali ponúkať elektrické bicykle, alebo kolobežky. Za tie si však pýtajú horibilné sumy. V našom FonTech Shope však nájdeš ponuku, ktorá sa neodmieta. Prichádza limitovaná akcia priamo z európskeho skladu s expresným dodaním na kolobežku Ninebot No.9 (ES1) s kupónom GBFR03ES1.

Kúpiť elektrickú kolobežku Ninebot No.9 z Európy za 277 €
Bezpečný nákup a kupón cez FonTech Shop

Počet kusov je obmedzený, tak príliš neotáľaj a čím skôr si zabezpeč štýlový dopravný prostriedok, ktorý ti bude závidieť nejeden okoloidúci. Kolobežka je dostupná aj na slovenskom trhu, avšak za približne dvojnásobnú cenu, ktorá začína na sume 545 €. Poštovné je dokonca úplne zadarmo a vďaka doprave Europe Railway Priority Mail nebudeš musieť doplácať žiadne ďalšie poplatky.

Kvalita za rozumnú cenu

Používateľov nepoteší len elegantný dizajn, ale omnoho viac. Konštrukcia kolobežky je vyrobená z hliníkovej zliatiny s maximálnou nosnosťou až 100 kg. Vďaka silnej konštrukcii tak zvládne aj tie náročnejšie podmienky. Pohon je zabezpečený elektromotorom s výkonom 500 W a maximálnou rýchlosťou 20 km/h. Na jedno nabitie prejdeš približne 25 kilometrov a pridaním ďalšieho akumulátora ďalších 20. S pridanou batériou narastá aj maximálna rýchlosť na 25 km/h.

Po 3 hodinách dobíjania je kolobežka pripravená na ďalšie použitie. Vďaka hmotnosti len 11 kilogramov a možnosti jednoduchého zloženia si kolobežku môžeš zobrať do auta, vlaku či MHD. K dispozícii sú aj ďalšie funkcie ako napríklad bezpečnostné zamknutie, obmedzovač rýchlosti či tempomat. Nechýba ani aplikácia, ktorá po nainštalovaní v smartfóne odkrýva ďalšie funkcie. Dostupná je diagnostika o stave, štatistiky a možnosť vyhľadania priateľov v blízkom okolí.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom