banner-iphone-7
Ak by ste radi vlastnili iPhone 7, no nechcete zaň zaplatiť, nájde sa množstvo príležitostí formou rôznych súťaží. Niektoré z nich môžu byť aj dosť bizarné, ako napríklad táto. 

Istá počítačová spoločnosť z Kyjeva sľúbila iPhone 7 prvým piatim ľuďom, ktorým sa podarí legálne si zmeniť meno na „iPhone 7“. Túto príležitosť využil okrem iných aj 20-ročný Ukrajinec Olexander Turin, ktorý sa už teraz oficiálne volá iPhone Sim (sedem). V piatok si vyzdvihol svoju zaslúženú výhru.

„Bolo náročné prijať a ťažké uveriť, že je to pravda. Každý človek na svete hľadá spôsob, ako vyjadriť sám seba. Tak prečo to neurobiť takýmto spôsobom?“ – povedala Tetyana Panina, sestra iPhona Sima.

Apple iPhone 7 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

iphone7-a-7-plus-zoznam-top-fonov

TIP: Nový MacBook Pro má 16 GB RAM vraj len kvôli lepšej výdrži batérie

Takáto ponuka bola veľmi výhodná, keďže iPhone 7 stojí v Ukrajine približne 770 € a zmena mena iba okolo dvoch eur. Pre jeho rodinu a priateľov to bol, samozrejme, šok a chvíľu trvalo, kým tomu uverili. Zmena však bola vykonaná len pre výhru a iPhone Sim sa plánuje vrátiť k svojmu pôvodnému menu, keď bude mať deti. Bizarných situácií je vo svete neúrekom, čo poviete?

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom