Každý počítačový nadšenec, začínajúci hacker, ale aj človek, ktorý jednoducho nie je spokojný s nastaveným systémom si čoskoro príde na svoje. V tretej sérií sa totiž vráti obľúbený seriál Mr. Robot, ktorý nám opäť zaručí skvelú akciu a veľké množstvo nečakaných dejových zvratov.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Potvrdzuje to aj prvý oficiálny trailer, ktorý dáva najavo, že sa máme skutočne na čo tešiť. Napriek tomu však samotná upútavka veľa neprezrádza, nakoľko je ladená v tajomnom štýle. Taktiež sa nedá nevšimnúť jedinečnú, ba priam až čudesnú atmosféru, ktorá z traileru doslova sála. Ak patríš medzi pravidelných divákov tohto seriálu, tak si ale na túto atmosféru pravdepodobne zvyknutý a Mr. Robot si bez nej nevieš ani len predstaviť.

Ten však rovnako nemôže existovať bez veľkého množstva hádaniek, ktoré tvorcovia doslova milujú. Možno ešte o čosi viac ich ale majú radi podaktorí diváci. Tým sa totiž občas podarí nájsť, respektíve vyriešiť rébus, ktorý tvorcovia starostlivo skryli pred zrakom verejnosti. Najnovšie sa tak podarilo jednému chlapíkovi nájsť kód v Morzeovke, ktorý bol vyšitý do kravaty Bobbyho Cannavalea. Ten má stvárniť novú, doposiaľ neznámu postavu v tomto univerze.


Nenechaj si ujsť
Hackeri vypustili do sveta 4 epizodú 7. série Game of Thrones. Môžeš si ju pozrieť aj ty

Samotný kód však žiadnu dôležitú správu neniesol a bol len akýmsi doplnením riekanky, ktorá zaznela v samotnom videu. Ako už bolo spomenuté, z neho sa veľa vyčítať skutočne nedá, no jedno je isté. Elliotovi bude čoraz častejšie vládnuť jeho alter ego, ktoré prahne po skutočnej demokracii. Tá prichádza a systém, ako ho poznáme dnes, možno prestane existovať. Všetko sa dozvieme už 11. októbra, kedy tretia série seriálu Mr. Robot oficiálne započne.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
75%
Páči sa mi to
25%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Patrik Tarics
Pre technológie dýcham! Okrem toho ma však zaujímajú aj dobré filmy, seriály, hudba a šport každého druhu. Ak chceš so mnou prehodiť pár slov, môžeš ma kontaktovať na mail [email protected]