HBO posledné dni trápia hackeri, ktorí zverejňujú epizódy zo známych seriálov ešte pred oficiálnym odvysielaním. Situácia ohľadom Game of Thrones až doteraz nebola jasná, no už je to oficiálne. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Štvrtá epizóda zo siedmej série nakoniec predsa len reálne unikla. Potvrdil to portál The Verge, ktorému sa podarilo k ukradnutej epizóde dostať a overiť jej pravosť. Web hackerov, ktorý je na adrese winter-leaks-com síce momentálne nefunguje, no k epizóde sa dá dopátrať aj na známej slovenskej stránke TOPSERIALY.

zdroj fotografie: HBO

Bohužiaľ, HBO nemá s hackermi skúsenosť po prvýkrát. V minulosti sa odohral prípad, kedy unikli štyri epizódy z piatej série alebo jedna epizóda zo šiestej série. Hackeri najnovšie odcudzili celkovo 1,5 TB dát, avšak krádež najnovšej epizódy Game of Thrones sa nepripisuje im. Tento únik má na svedomí zrejme distribučný partner spoločnosti HBO – Star India.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
29%
Páči sa mi to
14%
Chcem to
0%
Mám to
14%
Nepáči sa mi to
14%
Neznášam to
29%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.