Od pondelka 4.6.2018 je na Slovensku dostupná dvojica nových smartfónov Motorola Moto e⁵ a Motorola Moto e⁵ Plus, ktoré sú nástupcami úspešnej rodiny telefónov Motorola Moto e⁴.

Menšia e-päťka

Nový smartfón Motorola Moto e⁵ navrhli tak, aby používatelia získali viac za menej peňazí. Batéria s celodennou výdržou, 5,7” obrazovka Max Vision. Všetko v kompaktnom a komfortnom dizajne. Používať smartfón celý deň môžeš na jediné nabitie vďaka batérii s kapacitou 4000 mAh. Keď príde čas na nabíjanie, rýchlonabíjačka s výkonom 10W rýchlo nabije batériu.

5,7 palcová obrazovka Max Vision, s rozlíšením 1440 x 720 pixelov, má veľký zobrazovací priestor s moderným pomerom strán 18:9 v štíhlom tele s tenkým rámikom. Navyše, vďaka prehnutej strane a zaoblenému prednému sklu sa kompaktný dizajn pohodlne ovláda jednou rukou. Rýchly 4-jadrový procesor Qualcomm® Snapdragon™ 425 a Android™ 8.0, Oreo™ sa starajú o rýchly chod celého smartfónu. Zadný 13 MPx fotoaparát používa automatické zaostrovanie s fázovou detekciou. Dokáže zaostriť za okamih.

Motorola Moto e⁵ sa bude predávať v dvoch farebných prevedeniach, Flash Gray a Fine Gold, v Dual SIM prevedení. Verzia s 2 GB pamäte RAM a 16 GB vnútorným úložiskom bude dostupná za cenu 149 Eur.

Väčšie plusko

Motorola Moto e⁵ Plus disponuje 5000 mAh batériou s výdržou 1,5 dňa, 6“ obrazovkou Max Vision a 12-megapixelovým fotoaparátom s laserovým automatickým zaostrovaním. Je skonštruovaný tak, aby sa zmestil do štíhleho dizajnu.

12-megapixelový fotoaparát využíva na okamžité zaostrenie technológiu laserového automatického zaostrovania a prepúšťa viac svetla vďaka veľkým pixelom, ktoré majú 1,25 mikrometra. Vďaka prednému blesku dokáže 5-megapixelový fotoaparát na selfie zachytiť teba a tvojich priateľov v dennom alebo nočnom nasvietení.

Navrhnutý s reflexným zvlneným vzorom a prehnutou zadnou stranou skvele padne do ruky. Na prednej časti je po okrajoch zaoblené sklo, preto má telefón plynulé hrany. Rýchly 4-jadrový procesor Qualcomm® Snapdragon™ 425 a Android™ 8.0, Oreo™ sa starajú o rýchly chod celého smartfónu. Motorola Moto e⁵ Plus bude dostupná v dvoch farebných vyhotoveniach (Flash Gray, Fine Gold) v Dual SIM prevedení. Verzia s 3 GB pamäťe RAM a 32 GB vnútorným úložiskom bude dostupná za cenu 189 Eur.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom