banne-iphone-7Samsung Galaxy Note 7 a iPhone 7 sa radia medzi najnovšie smartfóny a v poslednom čase sa stali veľkým hitom. V mnohých prípadoch sa však jedná aj o vtipy, keďže obidva smartfóny majú svoje nešťastné „slabiny“.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

V prípade Galaxy Note 7 sa jedná o dlho omieľané explodovanie batérií a v prípade iPhonu 7 o absenciu 3.5 mm audio jacku. Na internete sa objavil obrázok, ktorý vyzerá ako promo materiál pre Moto Z Droid. Pri čítaní textu na obrázku si určite niektorí z nás spomenú na vybuchujúce batérie nového phabletu z dielne juhokórejského giganta. U nás v Moto je bezpečnosť na prvom mieste. Narozdiel od niektorých výrobcov dodržiavame najvyššie štandardy kvality a testujeme všetky naše batérie. S veľkou pravdepodobnosťou sa teda jedná o podpichovanie Samsungu.

Apple iPhone 7 32GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

moto-z-galaxy-note-7-baterie

OnePlus tiež neostal ticho a na svojej facebookovej stránke sa vyjadril“ k nového iPhonu 7 a jeho 3.5 mm jacku, ktorý vlastne narozdiel od väčšiny smartfónov ani nemá. Ku komentáru Vy máte slúchadlá. OnePlus 3 má jack pre slúchadlá. Nie je to žiadna raketová veda ;)“ snáď netreba nič dodať. A aký je váš postoj k vybuchujúcim batériám, či absencii audio jacku?


Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
76%
Chcem to
5%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
14%
Neznášam to
5%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.