Údajný dizajn iPhonu 8 už takmer nie je možné spochybňovať. Početné úniky renderov a konceptov už omieľaný dizajn totiž toľkokrát potvrdili, že je iba malá pravdepodobnosť zmeny. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Tentokrát sa na internete objavili rendery modrého ochranného krytu, ktorý údajne patrí iPhonu 8. Výrez na zadnej strane je určený pre vertikálne umiestnený duálny fotoaparát a všimnúť si môžeme aj absenciu okrúhleho domovského tlačidla pod displejom. Rendery pomerne detailne ukazujú aj bočné strany zariadenia. Ľavá strana je teda domovom pre tlačidlá na ovládanie hlasitosti, pravá strana obsahuje zapínacie tlačidlo a spodku patrí reproduktor, mikrofón a nabíjací Lightning konektor. Klasický 3.5 mm audio jack teda aj v tomto prípade chýba.

iphone 8zdroj fotografie: Slashleaks / DIMITRI12

Keďže sa žiadne fyzické tlačidlo na prednej ani zadnej strane nenachádza, najlepším vysvetlením je integrácia snímača odtlačkov priamo pod displej. Vertikálne umiestnený duálny fotoaparát už taktiež vyzerá ako nezvratná záležitosť. Nakoľko tento únik opäť nepochádza priamo od Apple, nemôžeme mu plne dôverovať. Renderov s takýmto dizajnom však bolo hojne a môžeme očakávať, že výročný iPhone 8 bude vyzerať práve takto.

zdroj fotografií: Slashleaks / DIMITRI12

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
25%
Chcem to
75%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.