Minuloročná vlajková loď od Xiaomi, model Mi6, je už osvedčeným zariadením, ktoré si vyslúžilo pochvalu aj v našej recenzii. Smartfón prišiel na trh v niekoľkých farebných prevedeniach, pričom teraz sa do skvelej zľavy dostala exkluzívna modrá verzia.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Popularita Xiaomi Mi6 ani takmer po roku od predstavenia neutícha, ba práve naopak. Smartfón si vysluhuje pozornosť skvelou výbavou, ktorú kombinuje s veľmi lákavou cenou.

V Európe za historicky najnižšiu cenu

Cenovka minuloročnej vlajkovej lode Xiaomi sa neustále znižuje. Dôkazom toho je aj súčasná ponuka v našom FonTech Shope. V 22 % zľave tu totiž nájdeš exkluzívnu modrú verziu Xiaomi Mi6 so 64 GB vnútorným úložiskom.

Kúpiť Xiaomi Mi6 64 GB z EU skladu za 301 €
Zľavový kupón len pre prvýh 6 zákazníkov

Pri použití nášho exkluzívneho zľavového kupónu si tak tento prémiový smartfón, môžeš zadovážiť za 301 €, čo je o takmer 80 € lacnejšie v porovnaní s bežnou cenou. Navyše smartfón sa nachádza v európskom sklade, takže sa môžeš tešiť na rýchle doručenie v priebehu 3 až 7 dní a zároveň máš istotu, že nebudeš platiť žiadne poplatky na colnici.

Nenechaj ujsť
Recenzia | Xiaomi Mi6 je ďalší fenomenálny smartfón od Xiaomi! Má len jeden vážny (dočasný) nedostatok
Nízka cena a prémiová výbava

Keďže ide o vlajkovú loď Xiaomi Mi6 má rozhodne čo ponúknuť aj v oblasti výkonu. Vo výbave sa môžeš tešiť napríklad na tohtoročný najvýkonnejší procesor pre Androidy, Snapdragon 835. Ten navyše pri tomto modeli spolupracuje s veľkou operačnou pamäťou, ktorá dosahuje kapacitu 4 GB RAM. Na zadnej strane nájdeš aj duálny 12 MPx fotoaparát. Nechýba ani 3350 mAh batéria, Android 7.1 Nougat či USB Type-C konektor. Pozor si daj len na neprítomnosť 3,5 mm audio jacku. Pri tej cene sa však dá všeličo odpustiť.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
15%
Páči sa mi to
46%
Chcem to
8%
Mám to
8%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
23%
O autorovi
Pavol Lupták
Už počas štúdia na vysokej škole bol môj záujem pomerne neustále upriamený na najnovšie novinky zo sveta moderných technológií a vedy. S radosťou ich teraz testujem a najmä odhaľujem ich nedostatky. Zaujímam sa aj o témy ohľadom bezpečnosti dát a ochrany súkromia na internete. Moje postrehy a niečo zo súkromia môžeš sledovať aj na Instagrame a Twitteri (@l_u_p_t_i). E-mail: [email protected]