Minuloročná vlajková loď od Xiaomi, model Mi6, je už osvedčeným zariadením, ktoré si vyslúžilo pochvalu aj v našej recenzii. Smartfón prišiel na trh v niekoľkých farebných prevedeniach, pričom teraz sa do skvelej zľavy dostala exkluzívna modrá verzia.

Popularita Xiaomi Mi6 ani takmer po roku od predstavenia neutícha, ba práve naopak. Smartfón si vysluhuje pozornosť skvelou výbavou, ktorú kombinuje s veľmi lákavou cenou.

V Európe za historicky najnižšiu cenu

Cenovka minuloročnej vlajkovej lode Xiaomi sa neustále znižuje. Dôkazom toho je aj súčasná ponuka v našom FonTech Shope. V 22 % zľave tu totiž nájdeš exkluzívnu modrú verziu Xiaomi Mi6 so 64 GB vnútorným úložiskom.

Kúpiť Xiaomi Mi6 64 GB z EU skladu za 301 €
Zľavový kupón len pre prvýh 6 zákazníkov

Pri použití nášho exkluzívneho zľavového kupónu si tak tento prémiový smartfón, môžeš zadovážiť za 301 €, čo je o takmer 80 € lacnejšie v porovnaní s bežnou cenou. Navyše smartfón sa nachádza v európskom sklade, takže sa môžeš tešiť na rýchle doručenie v priebehu 3 až 7 dní a zároveň máš istotu, že nebudeš platiť žiadne poplatky na colnici.

Nenechaj ujsť
Recenzia | Xiaomi Mi6 je ďalší fenomenálny smartfón od Xiaomi! Má len jeden vážny (dočasný) nedostatok

Nízka cena a prémiová výbava

Keďže ide o vlajkovú loď Xiaomi Mi6 má rozhodne čo ponúknuť aj v oblasti výkonu. Vo výbave sa môžeš tešiť napríklad na tohtoročný najvýkonnejší procesor pre Androidy, Snapdragon 835. Ten navyše pri tomto modeli spolupracuje s veľkou operačnou pamäťou, ktorá dosahuje kapacitu 4 GB RAM. Na zadnej strane nájdeš aj duálny 12 MPx fotoaparát. Nechýba ani 3350 mAh batéria, Android 7.1 Nougat či USB Type-C konektor. Pozor si daj len na neprítomnosť 3,5 mm audio jacku. Pri tej cene sa však dá všeličo odpustiť.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom