Spoločnosť Mlais dnes oficiálne potvrdila začatie predaja nových modelov MX a M7, ktoré budú dopĺňať rôzne kategórie. Drahší a výkonnejší M7 bude spadať do kategórie vlajkových lodí a model MX sa bude uchádzať o priazeň dlhou výdržou. Poďme sa teda pozrieť, čo si nakoniec pre nás Mlais pripravilo. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Model M7 by mal vychádzať z koncepcie úspešného modelu M52, ktorý zožal veľký úspech. M7 ponúkne procesor MediaTek M6752 s podporou pre medzinárodné LTE siete. Displej príde s uhlopriečkou 5,5 palcov s HD rozlíšením a bude zasadený do plastového tela. Oproti M52 sa kapacita RAM zvýšila na hodnotu 3 GB. Sofvérovú časť obstaráva Android vo verzii 5.0. Na zadnej strane nájdeme 13 MPx fotoaparát a zaujímavosťou je aj snímač odtlačkov prstov tiež umiestnený na zadnej strane. Predná kamera má rozlíšenie 8 MPx. Presná cena zatiaľ známa nie je, no môžeme predpokladať nízku cenu na hranici 180 €.

O modeli Mlais MX sme vám písali pred pár dňami a dnes sa naše domnienky potvrdili. Novinka s veľkou výdržou ponúkne Mediatek MT6732 so štyrmi jadrami a operačnou pamäťou RAM o kapacite 2 GB. Najväčším ťahákom tohto smartfónu bude určite batéria s kapacitou 4800 mAh. Nový Mlais MX vstúpi na trh s odporúčanou cenou 160 €.

mlais-mx-nahladova

Zaujali vás novinky od spoločnosti Mlais, ktorá by mala patriť medzi skokanov roka? 

Zdroj: Gizchina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP