Pomaly ale isto mladá čínska spoločnosť Mlais napreduje a dnes spustila predpredaj svojich dvoch noviniek, z ktorých každá bude spadať do inej kategórie. Po veľmi úspešnom modeli, Mlais M52, s ktorým zdieľajú novinky aj zopár vlastností, sa musia mať ostatní výrobcovia na pozore. Náš web ako jeden z mála dostal kvalitné snímky a podrobné špecifikácie ešte pred začiatkom predaja.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Prvým modelom, ktorý sa dostáva na trh, bude špičkovo vybavený model Mlais M7, o ktorom môžeme povedať, že sa jedná o pravú vlajkovú loď. Novinka príde na trh s osemjadrovým procesorom MediTek MT6752, ktorému bude sekundovať operačná pamäť RAM o kapacite 3 GB. V tele z plastového vyhotovenia nájdeme 5,5 palcový displej s HD rozlíšením. Po softvérovej stránke výrobca siahol po najnovšom Androide 5.0. Čerešničkou na torte bude pre záujemcov snímač odtlačkov prstov TouchID. Spoločnosť Mlais myslela aj na fotografických nadšencov a do svojej novinky vložila snímač od Sony, IMX135 s 13 MPx. Výhodou bude nepochybne aj podpora pre medzinárodné LTE siete. Zariadenie bude obsahovať 16 GB úložisko, ktoré bude možné rozšíriť pomocou MicroSD kariet. O výdrž zariadenia sa bude starať batéria s kapacitou 2600 mAh.

Druhým modelom, ktorý vstupuje na trh, je veľkým lákadlom pre tú skupinu používateľov, ktorých už nebaví krátka výdrž smartfónov. Mlais MX ukrýva v sebe 4800 mAh batériu, ktorá by mala zaručiť výdrž atakujúcu 3 dni.Výkon bude obstarávať v tomto prípade procesor MediaTek MT6735 so 4 jadrami a hodnota RAM sa zastavila na úrovni 2 GB. Podobne ako u predchádzajúceho modelu, aj tu nájdeme telo z plastového vyhotovenia, v ktorom sa nachádza 5-palcový HD displej. Na zadnej strane sa nachádza 8 MPx fotoaparát. Selfie nadšenci nájdu na prednej strane 5 MPx kameru. Pre užívateľa bude prichystané úložisko s kapacitou 16 GB, ktoré bude možné rozšíriť pomocou Micro SD kariet až do 64 GB. Softvérovú časť zabezpečuje Android 5.0 Lollipop. Mnohých poteší aj podpora pre medzinárodne LTE siete. Podrobné špecifikácie Mlais MX nájdete v tomto článku.

25Lákadlom na kúpu týchto modelov bude určite aj cena, ktorá sa zastavila na približne 170 € pre model M7 a 125 € pre model MX. Tieto ceny však platia iba pri predobjednávke a ceny pri štarte sú 178 € pre M7 a 133 € pre model MX. Predobjednávky na M7 štartujú už dnes a pre model MX sa začnú 20. mája. Novinky si budete môcť už čoskoro zakúpiť u nášho partnera Coolicool.com.

Zaujali vás novinky od tejto malej, no rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti? Ktorý z modelov by ste si kúpili?

Zdroj: Gizchina.com, Mlais

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP