Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Najpopulárnejšia Andorid nadstavba sa tento mesiac dočká novej verzie číslo 7. Zatiaľ, čo sa početná MIUI komunita pripravuje na  jej predstavenie, Xiaomi začalo rozposielať nové pozvánky na ich konferenciu, kde bude najnovšia MIUI 7 predstavená.

[/blockquote]

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Xiaomi si ako vždy dáva záležať na každom detaile. Výnimkou nie sú ani pozvánky. Zatiaľ, čo pri MIUI 6 to bolo lízatko, teraz je to trojuholníková skladačka, z ktorej je možné s trochou šťastia poskladať 7 alebo veľmi veľa rôznych vecí.

203439kggbxrn2r23gnwzc

Xiaomi má tradíciu zverejňovať svoj nový systém v Auguste, a ani MIUI 7 nebude výnimkou. Dočkáme sa jej už budúci týždeň vo štvrtok. Predpokladá sa, že MIUI 7 bude postavená na Androide 5.1.1 Lollipop.

Máte pocit, že vďaka príchodu MIUI 7 prekypujete kreativitou a nemáte ju ako využiť? Uvažujete o tom, že by ste ju zo seba chceli dostať formou dizajnu nového trička alebo zadného krytu? Alebo niečo iného, čo si len viete, alebo neviete ani predstaviť? Na oficiálnom MIUI fóre práve prebieha od 4.8 – 11.8 kreatívna súťaž, kde môžete takto veľmi ľahko vyhrať MIUI 7 tričko, MIUI 7 pozvánku, MIUI 6 tričko.

Zdroj: Facebook iBuygou

 

 

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú