Fanúšikovia herných konzol sa doteraz dočkali odhalenia detailov o nových konzolách od Sony aj Microsoftu. Zatiaľ čo boli predstavené niektoré špecifikácie a bližšie vlastnosti, do predaja sa ani jedna z týchto noviniek zatiaľ nedostala.

Microsoft však teraz láka hráčov na nové tituly hier, ktoré využijú z jeho nového Xboxu všetok potenciál. Nedávno spoločnosť predstavila množstvo najrôznejších titulov, ktoré si budú môcť hráči na Xbox Series X zahrať. Pri niektorých nebude chýbať ani spätná kompatibilita.

Nový Xbox Series X bude pre konzolových hráčov veľkým skokom vpred a prinesie množstvo vylepšení, ktoré sa postarajú o dokonalý zážitok z hrania aj tých najnáročnejších titulov.

Výkonný hardvér a nové možnosti sa postarajú aj o hranie v 4K rozlíšení a pri vysokej obrazovej frekvencii. Herné štúdia sa tak už poctivo pripravujú a optimalizujú svoje hry aj pre túto novú generáciu konzoly od Microsoftu, ktorý teraz odhalil, na čo všetko sa môžeme tešiť.

Microsoft

Včera totiž predstavil 13 nových hier, ktoré prídu aj pre Xbox Series X. Hráči budú mať navyše výhodu v tom, že vybrané hry budú môcť po zakúpení hrať aj na starších generáciách konzol Xbox. O to sa postará Smart Delivery, systém, ktorým chce Microsoft dosiahnuť čo najlepší zážitok z danej hry aj na jeho predošlých konzolách.

Nie všetky tituly však budú v tomto systéme zahrnuté. Okrem toho bude spoločnosť prinášať Xbox 20/20 aj v ďalších mesiacoch až do konca roka, počas ktorých predstaví ďalšie novinky zo sveta Xboxu, informuje Gamespot. Poďme sa však už pozrieť na novo predstavené hry.

Assassin’s Creed Valhalla

Bright Memory Infinite

Call of the Sea

Chorus

DiRT 5

Madden NFL 21

Scarlet Nexus

Scorn

Second Extinction

The Ascent

The Medium

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2

Yakuza: Like a Dragon

Z vyššie spomínaných hier budú v systéme Smart Delivery pre čo najlepší zážitok z hrania aj na starších konzolách podporované tituly: Assassin’s Creed Valhalla, Call of the Sea, Chorus, DiRT 5, Scarlet Nexus, Second Extinction, The Ascent, Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 a Yakuza: Like a Dragon.

Postupom času sa však môže zoznam podporovaných hier predĺžiť. Rovnako tak neskôr pribudnú pre Xbox Series X aj ďalšie nové tituly najrôznejších žánrov.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom