Microsoft a Apple sú rivali, ktorí sa pri propagáciách svojich produktov nehanbia podpichnúť jeden druhého. Najnovšie si takto spravil reklamu na Surface Go Microsoft, pričom svoje schytal najnovší iPad.

Aktuálna reklama nie je prvý prípad, kedy Microsoft pichol do svojho najväčšieho rivala. Prakticky od prvého predstavenia Surface Go produktov napríklad vyhlasoval, že asistent Cortana je oveľa inteligentnejšia ako Siri a dokáže byť aj užitočnejšia. S príchodom nového iPadu, ktorý Apple propaguje ako budúceho náhradníka laptopov, nemohol Microsoft tento pokus nechať len tak.

Zábavná a hravá reklama

Veľmi podarená a zábavná reklama predstavuje dievčatko spievajúce cover verziu piesne „Elmo & Patsy – Grandma Got Run Over by a Reindeer“. Celá reklama sa točí okolo spomínaného dievčatka, ktoré upozorňuje svoju babičku, ktorá jej chce kúpiť iPad. Dievčatko hovorí, že ten jej bol dobrý, keď mala 6 rokov, no teraz už má 10. Chce si naplniť svoje sny a dokonca sa naučiť programovať.

Sny dievčatká boli naplnené

Všetko dopadlo dobre a babička sa nakoniec rozhodla kvôli úsmevu svojej vnučky pre kúpu Surface Go. Spracovanie a hravosť reklamy musíme Microsoftu uznať. Či však presvedčí budúcich zákazníkov o kúpe Surface Go laptopu namiesto iPadu, nevieme povedať. Ako hodnotíš reklamu ty? Presvedčila by ťa k uprednostneniu Surface Go pre iPadom?

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom