banner-mi-note-2Pojem lacný smartfón každým rokom mení svoj opodstatnený význam. Low-endy už dávno nie sú len o nekvalitných plastoch, slabom výkone a škaredom displeji. Postupne sa čoraz viac doťahujú na strednú triedu a svojimi parametrami častokrát uspokoja aj nároky náročnejšieho publika používateľov. 

Našli sme dva vynikajúce smartfóny, ktoré rozhodne splnia všetky požiadavky fanúšikov, no pritom svojou cenou atakujú skutočne smiešne hodnoty. Reč je o legende menom Xiaomi Mi4 a o najžiadanejšom modeli strednej triedi, o Redmi Note 3 Pro, vo verzii s plnou podporou LTE.

Xiaomi Mi4

Výpredajová cena: 112 €

xiaomi-mi4-perfektna-cena-2

Kúpiť Xiaomi Mi4 za fantastických 112 €
Kupón MI4GB

Napriek tomu, že od predstavenia Mi4-ky ubehli už viac ako dva roky, tento smartfón stále dokazuje, že do starého železa jednoducho nepatrí. Potvrdzuje to pohľadný dizajn a hliníkovo plastová konštrukcia, ktorá vyniká ostro rezanými hranami či jednoduchými líniami. Predná strana ponúka hlavný bod všetkého diania, ktorým je 5-palcový IPS displej s jemným FullHD rozlíšením. V útrobách tohto krásavca sa skrýva stále solídna porcia výkonu, ktorá je zabezpečovaná 4-jadrovým procesorom Snapdragon 801. Tomu pri vykonávaní graficky náročnejších činností vypomáha akcelerátor Adreno 330.

xiaomi-mi4-akcia-1

Pri práci s obľúbenou nadstavbou MIUI 8, ktorá je postavená na systéme Android 6.0 Marshmallow, používateľ ocení 3 GB pamäte RAM. Interné úložisko dokáže poňať 16 GB dát, pričom ho, bohužiaľ, nie je možné rozšíriť o pamäťové karty. Rovnako treba brať na vedomie absenciu podpory 800 MHz LTE frekvencie. S cenou 112 € (Kupón MI4GB) sa však tieto nedostatky veľmi ľahko odpúšťajú.

Xiaomi Redmi Note 3 Pro s plným LTE

Výpredajová cena: 127 €

xiaomi-redmi-note-3-pro-zlava-nahlad

Kúpiť Xiaomi Redmi Note 3 Pro s plným za 127 €
2 GB RAM / 16 GB ROM
Kupón EDITIONGB

Momentálne asi najlepší smartfón strednej triedy prichádza s krásnou celohliníkovou konštrukciou, na ktorej nájdeme snímač odtlačkov prstov. Vpredu sa nachádza špičkový 5,5-palcový FullHD displej. Srdcom smartfónu je 6-jadrový procesor Qualcomm Snapdragon 650 spolu s 2 GB operačnou pamäťou RAM. Procesor taktiež disponuje veľmi výkonným grafickým akcelerátorom Adreno 510. Pre používateľa je pripravené 16 GB interné úložisko, ktoré je možné rozšíriť pomocou microSD kariet. Softvérovú časť zabezpečuje stará známa nadstavba MIUI 8 s Androidom 6.0.

xiaomi-redmi-note-3-pro-full-lte-verzia

Xiaomi Redmi Note 3 Special Edition napája 4000 mAh batéria s technológiou rýchleho nabíjania. Na zadnej strane operuje 16 MPx fotoaparát a vpredu sa nachádza 5 MPx selfie snímač. Samozrejmosťou je taktiež IR Blaster na ovládanie spotrebičo a DualSIM s podporou 4G pripojenia, ktoré beží na frekvenciách 700, 800, 850, 900, 1700, 1800, 1900, 2100 a 2600 MHz. Cena s použitím kupónu EDITIONGB dosahuje len 127 €, čo je rozhodne pádny dôvod na zváženie kúpi.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP