Meizu MX5. Jeden z najočakávanejších čínskych TOP smartfónov tohto roka, o ktorom sme už čo to počuli a dokonca vieme, ako bude vyzerať. Teraz sa dozvedáme aj dátum predstavenia. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Meizu na svojej oficiálnej facebookovej stránke zverejnilo teaser, ktorý hovorí o predstavení „celokovového kabátu“ dňa 30. júna. To by mohlo znamenať, že Meizu v tento deň predstaví celokovový Meizu MX5. Spoločnosť už začala rozosielať pozvánky na predstavenie najväčším čínskym portálom a pozvánka vyzerá naozaj veľmi zaujímavo. Pozvánka je v podstate veľká krabica, ktorá skrýva helmu vo vojenskom štýle, na ktorej sa nachádza text „630 Born to kill“. Číslo 630 by mohlo znamenať práve spomínaný dátum 30.6.

Meizu MX4 kúpite na Slovensku za cenu 300 eur

Čo sa týka samotnej hardvérovej výbavy nového Meizu MX5, očakáva sa 5,5″ displej s 1080p prípadne 2K displejom, osemjadrový MediaTek MT6793 procesor s taktom 2,3 GHz, 3 GB RAM, 20 MPx fotoaparát so snímačom od Sony, 3150 mAh batéria, slot pre microSD karty do 128 GB a tiež veľmi rýchle nabíjanie. Nižšie môžete vidieť samotný teaser priamo od Meizu.

meizu-mx5-launch

Zdroj: Gizchina.com, Meizu

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú