banner-mx5
Nový top model od Meizu, Meizu Pro 5, bol dnes oficiálne predstavený verejnosti. Podrobnejšie sme sa tejto novinke venovali v našom rozsiahlom článku, ktorý si môžete prečítať na našom webe. Netrvalo dlho a na verejnosť sa dostali výkonové porovnania s konkurenciou. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Ako iste vieme, Meizu sa v novom Pro 5 rozhodlo použiť procesor od Samsungu, Exynos 7420, ktorý napríklad nájdeme aj vo vlajkových lodiach juhokórejského výrobcu, presnejšie v Galaxy S6 a Note 5. Tomuto najvýkonnejšiemu procesoru na trhu sekunduje 3 alebo 4 GB pamäte RAM v závislosti od danej verzie. Nižšie v galérii si môžete prezrieť porovnanie s konkurentmi Galxy S6 a Xiaomi Mi Note v najznámejších benchmarkových aplikáciách, kde ich Meizu Pro 5 ľavou zadnou porazil. Posledný obrázok ukazuje teploty namerané pri rôznych úkonoch a vidíme, že Meizu Pro 5 si vedie veľmi dobre.

Meizu MX5 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


Nové Meizu Pro 5 bude dostupné od 12. októbra za štartovaciu cenu 394 € pre 32 GB verziu s 3 GB RAM. 64 GB verzia so 4 GB RAM začne s cenou 436 €. Upozorňujeme, že tieto ceny platia iba pre čínsky trh.

Zdroj: Phonearena.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP