banner-mx5
Meizu Pro 5 si drží „titul“ najvýkonnejšieho smartfónu na svete. Táto novinka sa exkluzívne nachádza v našej redakcii a podrobné testovanie je v plnom prúde.  

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Spoločnosť má v pláne uviesť aj “Mini“ verziu svojej aktuálnej vlajkovej lode. Novinka ponesie názov Meizu Pro 5 Mini a vzhľadom k označeniu “mini“ ponúkne špičkovú hardvérovú výbavu. Hnacím motorom by mal byť procesor 10-jadrový MediaTek Helio X20, ktorý na svoju premiéru v zariadeniach zatiaľ netrpezlivo čaká. Po dizajnovej stránke by sme sa mali dočkať skoro rovnakého zloženia, ktoré ukrýva displej s 2,5D zakrivením a celokovovú konštrukciu s ikonickým domovským tlačidlom, ktoré skrýva snímač odtlačkov prstov.

Meizu MX5 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>meizu-pro-5-recenzia-nahlad

Meizu Pro 5

Výrobca má v pláne použiť pri Meizu Pro 5 Mini kompaktnejší 4,7-palcový FullHD displej namiesto 5,7″ v Pro 5. Okrem menšieho displeja Mini novinka od Meizu prinesie 32 a 64 GB interné úložisko. Dozvedeli sme sa aj predbežné informácie ohľadom ceny, ktorá sa má pohybovať okolo 290 € pre 32 GB verziu a 360 € pre najvyšší model so 64 GB interným úložiskom.

Zdroj: Gsmarena.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú