Spoločnosť Meizu prináša na trh Bluetooth slúchadlá, ktoré majú byť priamym konkurentom pre Air Pods od Apple. Slúchadlá disponujú zaujímavými funkciami, za ktoré si však zaplatíš o čosi viac.

Čínsky výrobca Meizu sa okrem produkcie smartfónov zameriava aj na príslušenstvo. Jeho najnovším počinom sú plne bezdrôtové slúchadlá  Meizu POP, ktoré sú inšpirované známymi Apple Air Pods. Rovnako ako americký konkurent, aj Meizu POP prichádzajú s vlastnou krabičkou, ktora slúži na uschovanie aj nabíjanie oboch slúchadiel. Hmotnosť každého slúchadla je iba 5.8 gramu, takže sú naozaj ľahké. Batérie v slúchadlách vydržia 3 hodiny, no nabíjací obal ti poskytne šťavu na ďalších 12 hodín počúvania. Slúchadlá by teda mali byť možné nabiť pomocou obalu až 4-krát.

Perfektné na šport, ale aj bežné aktivity

Slúchadlá sú navrhnuté tak, aby používateľovi držali v ušiach aj pri náročnejších športových aktivitách. Meizu Pop disponujú certifikáciou IPX5, čo znamená, že voda v podobe dažďa alebo potu im rozhodne neublíži. K smartfónu ich pripojíš pomocou Bluetooth 4.2. Frekvenčný rozsah slúchadiel je 20 – 20 0000 Hz a maximálna hlasitosť je 101 dB. Ovládanie slúchadiel je možné pomocou dotykov alebo hlasom.

Kúpiť bezdrôtové slúchadlá MEIZU POP za 80 €

Na slúchadlách sa rovnako nachádza aj mikrofón, takže prípadný telefonát nie je žiaden problém. Slúchadlá disponujú aj funkciou potlácania okolitého hluku. V balení slúchadiel sa nachádzajú aj rezervné, väčšie a menšie štuple, takže sa nemusíš báť, že by ti nesadla veľkosť. Cena slúchadiel v aktuálnom bleskovom výpredaji je 80 €. Doprava EU Express, ktorá ťa vyjde na dodatočných 10 €, ti zasa zaručí dodanie bez akýchkoľvek ďalších poplatkov.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom