banner-pro-6Predstavenie novej vlajkovej lodi spoločnosti Meizu sa očakáva v priebehu nasledujúcich týždňov. Ešte pred jeho predstavením však tento čínsky smartfón naberá na popularite a na jeho predstavenie sa teší čoraz viac ľudí. Nič na tom nemenia ani uniknuté e-maily, v ktorých CEO spoločnosti Meizu vyjadril svoju nespokojnosť s dizajnom pripravovanej MX6-ky.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Meizu MX6 má byť podľa jeho slov dokonalé po všetkých stránkach a nebude pri ňom tolerovať žiadne kompromisy. Vraj bude tento smartfón doteraz tým najlepším zariadením z modelovej rady smartfónov „MX“. Nespokojnosťou nám iba dal najavo, že nestrpí žiadne chyby, či už po výkonnostnej alebo dizajnovej stránke. Skutočnosť, že tento smartfón bude jedným z najlepších zariadení, ktoré počas svojej existencie stihla spoločnosť Meizu vytvoriť, nám dáva priestor na jednu dôležitú otázku. Akú koncovú cenu môžeme očakávať od Meizu MX6? Rozhodne vyššiu, ako sa najprv predpokladalo.

[tip color=“white“]TIP: Fotografia zadného krytu Meizu MX6 odhaľuje dizajn podobný Pro 6 [/tip]

Meizu MX5 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


mx6-cofounder-comments

Spoluzakladateľ spoločnosti Meizu, Bai Yongxiang, nám na sociálnej sieti Weibo objasnil prečo to tak bude. Vo svojom príspevku uvádza, že najnovší počin čínskej spoločnosti bude využívať množstvo technológií z aktuálnej vlajkovej lodi Meizu Pro 6. Nie je teda prekvapením, že so zvýšenými nákladmi rovnako porastie aj koncová cena. Ďalej však dodáva, že Meizu MX6 bude jedným z najlepších dostupých smartfónov, ktoré sa svojou cenou držia pod hranicou 2000 čínskych yuanov, čo je v prepočte zhruba 270 €. Na záver prehlásil, že sa zamerajú na to, aby mali vyrobený dostatočný počet klusov pre naplnenie potrieb všetkých záujemcov.

Meizu MX5

Meizu MX5

Z tohto príspevku vyplýva, že zariadenie bude zrejme o čosi drahšie ako Meizu MX5, ktorý stál približne 243 €. V špecifikáciách zariadenia stále nemáme jasno, no úniky naznačujú, že by ho mal poháňať 10-jadrový procesor Helio X20 / Helio X25 v spolupráci so 4 GB RAM a 64 GB internou pamäťou. Úniky ďalej uvádzajú, že už 19. júla sa dočkáme slávnostného predstavenia, čo však rovnako nie je zatiaľ oficiálne potvrdené spoločnosťou Meizu.

[tip color=“white“]TIP:  Meizu MX6 príde v dvoch verziách s 3/4 GB RAM a 20,7 MPx fotoaparátom [/tip]

Zdroj: Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom