Spoločnosť Meizu pred dvoma dňami predstavila svoj prvý smartfón v tomto roku a je ním low-end Meizu M5S. Ten nás však veľmi nezaujal, pretože disponoval zastaranou a otrepanou výbavou. Oproti konkurencii sa ale môže pýšiť krajším dizajnom a rýchlym nabíjaním.

Čínskym zákazníkom takáto decentná výbava bohato stačí, čo dokazujú rezervácie prijaté za prvých 24 hodín. Novinku si totiž doteraz rezervovalo už viac ako 4 milióny ľudí. Meizu o tejto skutočnosti informovalo prostredníctvom infografiky, ktorá je, bohužiaľ, v čínštine. Výrobca sa v nej chváli hlavne vysokým počtom rezervácií a inými úspechmi smartfónu, ktoré boli dosiahnuté za prvých 24 hodín.

Meizu M3S 32GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Meizu M5s
zdroj fotografie: Meizu

Nenechaj si ujsť
Meizu M5S oficiálne: Lákavý dizajn, otrepaná výbava a rýchle nabíjanie s výkonom 18W

Dizajn kovového tela vychádza zo starších Meizu smartfónov a je v ňom osadený 5.2-palcový HD displej. Vo vnútri zariadenia pracuje zastaraný, no dostatočný procesor MediaTek MT6753 spolu s 2 GB pamäťou RAM a 16 GB/32 GB úložiskom. Na zadnú stranu sa dostal snímač s 13 MPx rozlíšením a na prednú stranu 5 MPx selfie fotoaparát. Oproti bežným čínskym low-endom je výhodou modelu M5S podpora rýchleho nabíjania s výkonom 18W. Cena sa zastavila na hodnote 110 € za 16 GB variant a 140 € za 32 GB variant. Meizu M5S je živým príkladom toho, že smartfónu stačí otrepaná výbava spolu s pár funkciami navyše a skvelé predaje sú zabezpečené.

Kúpiť Meizu M3S s 32 GB pamäťou za 131 €
Dodanie cez SF Express bez DPH!

meizu m5s
zdroj fotografie: Dglte

Pošli nám TIP na článokSmartfóny