banner-pro-6
Spoločnosť Meizu patrí k výrobcom, ktorý sa snaží presadiť na trhu, a preto produkuje kvalitné zariadenia za nízke ceny. Nové správy hovoria o pripravovanom modeli M5 Note, ktorého výsledky už poznáme z benchtestov. Tie teraz odhalili ďalšie špecifikácie spomínanej novinky.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Len krátky čas po odhalení výsledkov chystaného Meizu M5 Note v aplikácii Geekbench unikli ďalšie výsledky, tentokrát z aplikácie AnTuTu. Nové výsledky zároveň odhaľujú ďalšie špecifikácie zariadenia. M5 Note by mohol obsahovať veľký 5,5″ displej s FullHD rozlíšením a pod kapotou bude osadený procesor MediaTek Helio P10 spolu s grafickým akcelerátorom Mali-T860. Ďalšie informácie hovoria o použití 3 GB operačnej pamäte RAM a vnútorné úložisko zariadenia by malo dosahovať kapacity 32 GB. Operačný systém Android príde v novšej verzii 6.0 Marshmallow už pri uvedení na trh.

meizu-m5-note-antutu

Čo sa fotoaparátov týka, tak zariadenie bude vybavené hlavným 13 MPx fotoaparátom a o selfie fotky sa postará predný snímač s rozlíšením 5 MPx. Výrobca však preskočil jedno číselné označenie. Posledný predstavený M3 Note tak nenahradí žiadna M4-ka, pretože obyvatelia Číny sú presvedčení a poverčiví, že práve číslo 4 prináša smolu. Výrobca tak nechce zrejme riskovať neúspech, a preto novinku označil ako M5 Note. Chystaná novinka by mohla byť oficiálne predstavená ešte pred decembrovými výpredajmi. Zatiaľ však stále nie je dostupný render novinky, preto si na jeho presnú podobu budeme musieť ešte chvíľu počkať.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
50%
Neznášam to
50%
O autorovi
Matúš Mitro
Milovník nových technológií, obzvlášť tých zo sveta smartfónov, ktoré mu učarovali už poriadne dávno. Má rád dobrú hudbu, nepohrdne kvalitným filmom, ale ani debatou o rôznych inováciách. Kontakt: [email protected]