S oslavami čínskeho nového roka prichádzajú obchodníci so skvelými zľavami, ktorými chcú prekvapiť a potešiť svojich zákazníkov. Takmer neustále sa v zľavách ocitajú tisíce produktov a medzi nimi je teraz aj Meizu M3S. Tento šikovný smartfón môžeš mať v e-shope GearBest za jedinečnú cenu.

Meizu poznáme ako výrobcu, ktorý si na svojich zariadeniach vždy dáva záležať a dôraz kladie aj na vysokú kvalitu konštrukcie, čoho dôkazom je aj model M3S. Tento šikovný zástupca nižšej triedy je vybavený praktickým 5″ displejom s HD rozlíšením. Pre lepší zážitok z používania je displej po okrajoch zahnutý v 2.5D tvare. Pod obrazovkou môžeme nájsť snímač odtlačkov prstov mTouch 2.1 v multifunkčnom domovskom tlačidle. Vrchná časť obsahuje potrebné senzory a snímač predného fotoaparátu s rozlíšením 5 MPx. 

zdroj fotografie: Mobile.it168

Kúpiť Meizu M3S za 108 €
2 GB RAM / 16 GB ROM

Zadná stena nesie šošovku hlavného fotoaparátu, ktorý je doplnený o prisvetľovaciu LED diódu. Dobré fotky zabezpečí snímač s rozlíšením 13 MPx, clonou f/2.0 a nechýba mu ani PDAF zaostrovanie. Vnútri zariadenia bije 8-jadrový procesor MediaTek MT6750. S procesorom spolupracuje operačná pamäť RAM, ktorá v tomto prípade dosiahla veľkosť 2 GB a pre osobné súbory či aplikácie je v zariadení vnútorné úložisko s kapacitou 16 GB. To je však možné rozšíriť prostredníctvom microSD karty až do kapacity 128 GB. Meizu M3S je napájané 3020 mAh batériou. 

zdroj fotografie: Mobile.it168

Pri návrhu sa nezabudlo ani na DualSIM funkcionalitu a vhod príde aj podpora LTE pripojenia, no, bohužiaľ, Meizu nepridalo 800 MHz frekvenciu. Operačným systémom je Android 5.1 Lollipop s nadstavbou FlymeOS. Celá táto výbava je zabalená do krásnej celokovovej konštrukcie o rozmeroch 141.9 x 69.9 x 8.3 mm s hmotnosťou 138 gramov. Meizu M3S so skvelou výbavou môže byť teraz tvoje za jedinečnú cenu 108 €. Počítať však treba s možnosťou platby DPH vo výške 20 %, ktorá by v tomto prípade zdvihla cenu o dodatočných 22 €. 

Poznámka redakcie: Články označené ako „Sponzorované“ a publikované autorom „Inzercia“ sú určené na propagáciu aktuálnych zliav a akcií na produkty predávané čínskymi e-shopmi. Za predaj nezodpovedáme, len informujeme o akcii.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom