banner-pro-5Moderné a hlavne dizajnovo vyspelé reproduktory dokážu skvelo oživiť akúkoľvek obývačku alebo spálňu. Do tejto oblasti spotrebnej elektroniky sa rozhodla vstúpiť aj spoločnosť Meizu, ktorá predstavila prekrásny reproduktor Meizu Gravity. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Meizu sa rozhodlo využiť služby známeho japonského dizajnéra Kosho Tsuboia, ktorý navrhol jedinečný vzhľad pripomínajúci levitujúci objekt. Tento efekt bol dosiahnutý vďaka podstavcu, ktorý je vyrobený z priehľadného materiálu. Podstavec sa tiahne o niekoľko desiatok centimetrov aj nad reproduktor a ponúka displej s rôznymi informáciami o prehrávanej skladbe. Používateľ má možnosť cez displej ovládať prehrávanie, hlasitosť a prezerať albumy.

Meizu MX5 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


meizu-gravity-2

Samozrejme, ihneď po vzhľade je dôležitá zvuková stránka zariadenia, ktorá sa taktiež nenechá zahanbiť. Spoločnosť sľubuje parádny audio zážitok a vzhľadom na špecifikácie jej musíme dať za pravdu. Celkový výkon bude 20 W a frekvenčný rozsah bude od 70 Hz až po 20 kHz. Napájanie nie je obstarávané pomocou batérií, čiže sa nejedná o prenosný reproduktor.

meizu-gravity-4

Levitujúci reproduktor Meizu Gravity taktiež disponuje podporou Bluetooth, výstupom AUX a WiFi pripojením, ktoré zabezpečí možnosť priameho prehrávania skladieb cez streamovacie služby ako Spotify alebo SoundCloud. Tieto úžasné funkcie a vlastnosti nenechajú chladným žiadneho technologického nadšenca. Meizu to aktuálne skúša na Indiegogo, kde vybralo skoro 70 000 dolárov. Cena Meizu Gravity má byť po úspešnom ukončení zbierky okolo 222 €, no pre tých, ktorí zainvestovali v kampani, sa cena zníži na skvelých 151 €. Skvelou správou je aj vysoká pravdepodobnosť oficiálnej medzinárodnej dostupnosti. Prvé kusy majú poputovať k zákazníkom už koncom roka.

meizu-gravity-11

gravity-wireless-speakers-from-meizu-04

meizu-gravity-2

Zdroj: AndroidAuthority, Gizmohchina

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP