banner-letv-le-1S
Spoločnosť Meitu nie je veľmi známa v našich končinách a väčšinou sa sústreďuje iba na domáci, čínsky trh. S novinkou Meitu V4 sa však výrobca snaží vo veľkom odlíšiť od konkurencie a prináša vysnívaný smartfón pre selfie maniakov.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Pri prvom pohľade na zariadenie si ihneď všimneme krásny unikátny dizajn, ktorý pripomína písmeno “V“. Prednej strane dominuje 5-palcový AMOLED displej s FullHD rozlíšením. Pod kapotou pracuje procesor MediaTek Helio X10 spolu s 3 GB pamäťou RAM a veľkým 64 GB úložiskom. Po softvérovej stránke sme sa dočkali Androidu 5.1, ktorý pracuje pod nadstavbou MeiOS 2.5.

Meitu-V4 (Custom)
Samozrejmosťou je podpora LTE (4G) pripojenia, no zatiaľ na neznámych frekvenciách. Hlavným lákadlom je však 21 MPx predný selfie fotoaparát. Na zadnej strane nájdeme rovnaký ekvivalent s 21 MPx rozlíšením. Štartovacia cena je pomerne vysoká a pohybuje sa okolo 514 €.

Meitu-V4

Výrobca si tiež pripravil “mini“ verziu vlajkovej lode s označením V4s. Meitu V4s ponúkne menší 4,7-palcový displej s HD rozlíšením. Vnútro skrýva procesor MediaTek MT6752, 3 GB RAM pamäte a 64 GB interné úložisko. Výdrž obstaráva 2160 mAh batéria. Predný a zadný fotoaparát ponúkajú zhodne 13 MPx a svetelnosť f/2.0. Zariadenie príde s Androidom 4.4 a nadstavbou MeiOS 2. Cena “mini“ verzie štartuje na čiastke 353 €.

Meizu V4s

Meizu V4s

Zdroj: Phonearena.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom