banner-umi-super
Pre všetky osoby, ktoré sú posadnuté fotografovaním seba samého máme vynikajúcu novinku. Touto novinkou je smartfón od menej známeho čínskeho výrobcu Meitu. Ich najnovší počin totižto ponúka 21 MPx predný fotoaparát, s ktorým budú vaše selfie kvalitnejšie ako kedykoľvek predtým.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Treba spomenúť, že spoločnosť Meitu sa orientuje prevažne na domáci, čínsky trh. Ich zariadenia preto patria medzi menej známe v našich končinách, no to neznamená, že nemajú čo ponúknuť. Práve naopak. Najnovší počin tejto spoločnosti prichádza s integráciou dvoch zhodných fotografických snímačov s rozlíšením 21 MPx z prednej a aj zo zadnej strany. Aby toho nebolo málo, smartfón dokáže svojím HiFi audiom potešiť aj fanúšikov kvalitného zvukového podania. Oku zas ulahodí 5-palcový AMOLED displej s Full HD rozlíšením. O výkon zariadenia sa postará 8-jadrový procesor Helio P10 od spoločnosti MediaTek. Tento procesor už je na trhu nejakú dobu a tak zaraďuje Meitu M6 skôr do strednej triedy. Veľkosť RAM pamäte je 3 GB a interné úložisko dosahuje 64 GB. Batéria tejto novinky ponúka dnes už priemernú kapacitu 2900 mAh. Meitu nezabudlo ani na populárny skener odtlačkov prstov, ktorý je integrovaný do okrúhleho domovského tlačidla.

meizu-m6-3
Meitu M6 je vo veľkej väčšine parametrov zhodný so svojím starším bratom Meitu V4. Zmeny sú oproti tomuto zariadeniu naozaj minimálne. Novinka sa dočkala iba malej zámeny procesora, kde bol starší Helio X10 nahradený Helio P10 a malé zmeny nastali aj pri dizajne. Posledná vec, v ktorej je novinka od svojho predchodcu lepšia, je už spomínaný skener odtlačkov. Ten sa v Meitu V4 nenachádzal vôbec.

meizu-m6-2
O dostupnosti tejto novinky nemáme zatiaľ žiadne informácie, no jej cena má byť po prepočte vcelku vysokých 404 €. Sme presvedčení, že sa medzi vami nájdu fanúšici kvalitných selfie fotografií. Otázka je teda jednoduchá, čo hovoríte na túto novinku, ktorá je aj podľa farebných verzií určená hlavne nežnejšiemu pohlaviu?

meizu-m6-1 meizu-m6

Zdroj: Phonearena.com, Meitu

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom