Pokiaľ je pre teba bicykel najlepším dvojkolesovým priateľom na cestách, daruj mu darček a vybehni na cesty s novou vylepšenou výbavou v podobe Meilan X5.

Meilan X5 je „high-tech“ svetlo, vďaka ktorému vynikneš

Meilan X5 je špeciálne zadné svetlo, ktoré v sebe zahŕňa viac bezpečnostných prvkov v jednom. Celé zariadenie sa skladá z 3 hlavných častí. Jednou z nich je držiak, ktorý sa pripevní na tyč sedla. Držiak poskytuje jednoduché pripevnenie zadného svetla, ktoré si tak môžeš z bezpečnostných dôvodov pred opustením bicykla zložiť a vyhnúť sa tak krádeži. Zároveň umožňuje nastaviteľný sklon v rozsahu až 180°.

Už spomínanou druhou časťou je samotné zadné svetlo, ktoré v sebe obsahuje 2000 mAh batériu nabíjateľnú pomocou microUSB portu. Zadné svetlo obsahuje jeden pár oranžových smeroviek a veľký červený varovný pruh, ktorý dokáže svietiť, prípadne v závislosti od signálu zobrazovať červený prechod. Výbavu zakončuje laserové svetlo, ktoré znázorňuje bezpečný odstup do bicykla červeným laserom. Šírka zadného svetla je 10 cm, hrúbka 3 cm a dĺžka 5 cm, vďaka čomu by nemalo prekážať pri bicyklovaní.

Ovláda sa bezdrôtovo a nebude ťa stáť veľa

Poslednú hlavnú časť tvorí drobné diaľkové ovládanie, ktoré sa pripevní na riadidlá bicykla. Obsahuje až 4 tlačidlá slúžiace pre ovládanie smeroviek, zadného svetla a laserových čiar. Komunikácia medzi ovládačom a zadným svetlom prebieha úplne bezdrôtovo.

Kúpiť svetlo na bicykel Meilan X5 za 17 €
Bleskový výpredaj už len 1 deň

Celá táto výbava je vodotesná certifikátom IPX4, takže sa dá bez problémov používať aj počas daždivých dní. Zadné svetlo Meilan X5 vďaka bleskovej zľave kúpiš za necelých 17 €. Táto však potrvá už len jeden deň, preto by si dlho rozmýšľa nemal. Osobne môžem povedať, že ide o jedno z najprepracovanejších zadných svetiel pre bicykle a jeho kúpu len a len odporúčam.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom