Presun je konečne spečatený. Ryan Reynolds sa ako Deadpool oficiálne pripojí k Marvel Cinematic Universe. Informáciu o príchode pokračovania v podobe Deadpool 3 oznámil vo videu na sociálnej sieti samotný herec. Viac ako potvrdenie prebiehajúceho natáčania filmu však fanúšikov príjemne šokoval záver upútavky.

Na videu Reynolds na gauči vysvetľuje, že na vývoji pokračovania Deadpoola pracujú už dlhšiu dobu, ale s typickým humorom všetko zaklincuje s poznámkou, že je momentálne úplne bez nápadov ako oživiť svoju postavu pre MCU.

V tom momente však za ním zrazu prechádza Hugh Jackman, ktorý sa zdá byť posledným esom v rukáve tvorcov. Na otázku Reynoldsa, či si nechce ešte raz vyskúšať úlohu Wolverina, herec pohotovo a stručne odpovedá kladne.

Potvrdený je tak aj návrat jednej z najobľúbenejších postáv Marvelu s povestnými adamantiovými pazúrmi, v ktorej comeback veril asi už len máloktorý fanúšik. Ide o skvelú správu pre celé MCU. Posledné filmové či seriálové projekty z dielne Marvelu sú totiž stále častejším terčom kritiky divákov a mnohí ich označili ako začiatok úpadku najväčšieho komiksového giganta.

Prvýkrát pod značkou Disney, stále však s R-kom

Filmy o Deadpoolovi z rokov 2016 a 2018 sa stali pre Marvel raritnými aj vďaka tomu, že napriek svojmu R-kovému ratingu dokázali v kinách dokopy zarobiť neuveriteľných 1,56 miliárd dolárov. Obe snímky, aj spolu s X-menmi, patrili v minulosti pod licenciu spoločnosti 20th Century Fox.

TMDB

Po jej odkúpení spoločnosťou Disney v roku 2019 sa sám Reynolds vyjadril, že akvizícia môže ohroziť ďalšie pokračovania s R-kovým ratingom.

Prezident Marvel Studios Kevin Feige však už v januári 2021 ubezpečil fanúšikov, že na scenár dohliadal samotný Reynolds a o šťavnatú a krvavú zábavu sa tak nemusíme báť. Film, ktorý má naplánovanú premiéru na 6. septembra 2024, bude režírovať Shawn Levy. Ten si tak po snímkach Free Guy a Project Adam opäť vyskúša spoluprácu s Reynoldsom.

Ryan Reynolds oznámil spolu novým pokračovaním Deadpoola aj návrat slávnej komiksovej postavy. Stvární ho opäť Hugh Jackman

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP