Na výstave D23 spoločnosť Disney konečne ukázala trailer na 4. fázu príbehu z prostredia Marvel Universe. Ak však očakávaš, že uvidíš nejaké nové zábery, budeš asi sklamaný. Trailer sa skladá zo záberov zo starších filmov, ktoré dopĺňajú názory producentov chystaných filmov a seriálov, informuje MovieWeb.

Štvrtá séria je už teraz plná očakávaní, a to sme ešte nemali možnosť vidieť žiaden film, či seriál z tejto fázy. Práve veľká nádielka kvalitných filmov, ktoré budú dopĺňať miniseriály z tohoto prostredia, držia všetkých fanúšikov Marvelu v obrovskom očakávaní. Zaujímavým ťahom je, že práve seriály, ktoré budeme môcť sledovať na platforme Disney+, dostali do réžie odchovanci Marvelu, ktorí doteraz samostatne nepracovali na žiadnom veľkom filme.

V 4. fáze sa tak môžeme tešiť na príbeh Hawkeye, ktorý nám ukáže „druhú stranu“ hlavnej postavy, Clinta Bartona. Seriál What if…? nás zasa zavedie do doposiaľ neprebádaných častí sveta Marvelu, séria Loki nám ukáže udalosti, ktoré sa diali po filme Avengers: Endgame. Príbeh WandaVision nám zasa ukáže ideálny život hlavnej hrdinky. The Falcon and the Winter Soldier sľubuje príbeh založený na vzťahu medzi týmito dvoma hrdinami a dočkať by sme sa mali viac komediálnych scén. Seriál Black Widow by sa mal taktiež odohrávať tesne po príbehu Avengers: Endgame.

Marvel už začal pracovať aj na 5. fáze

Z očakávaných filmov tu máme napríklad Doctor Strange in the Multiverse of Madness, ktorý má byť podľa režiséra Scotta Derricksona prvým, skutočne strašidelným filmom od Marvelu. Na čo sme však zvedaví najviac, je jednoznačne film The Eternals. Tu nám tvorcovia sľubujú, že táto snímka sa bude úplne líšiť od všetkých filmov, ktoré sme doteraz z prostredia Marvel Universe mohli vidieť.

Nenechaj si ujsť
Masívna 4. fáza sveta Marvelu odhalená: Toto je zoznam všetkých dôležitých premiér

Ako informuje portál HeroicHollywood, štúdio Marvel už pracuje aj na filmoch z piatej série, kde by sme mali vidieť snímky ako Strážcovia Galaxie 3, Black Panther 2, Captain Marvel 2, Blade, či novú Fantastickú štvorku a X-Menov. Nepochybne sa teda v najbližších rokoch máme na čo tešiť a pevne veríme, že príbehov zo sveta Marvel Universe si užijeme až až.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom