Pravdepodobne sme sa dozvedeli finálny verdikt o budúcnosti jednej z najpodstatnejších MCU postáv. Bude to teda prepracovanie Kanga alebo jeho úplné vystruhnutie z MCU? Poznáme viac detailov, ktoré fanúšikov tohto nekonečného univerza zaručene potešia.

Aktualizácia prichádza v čase, kedy bol herec Jonathan Majors odsúdení za napadnutie. Marvel s ním ihneď rozviazal zmluvu a priestor by mal dostať niekto úplne nový. Na sociálnej sieti X o tom informoval MCU zasvätenec Daniel Richtman.

Kang v MCU bude pokračovať, náhradou je herec z Fear The Walking Dead

Dotyčným hercom, o ktorom sa uvažuje ako o možnej voľbe, je Colman Domingo, ktorý má dlhú a dlhotrvajúcu úlohu v nedávno skončenom seriáli Fear the Walking Dead. Domingo si tiež zahral v HBO seriáli Eufória, za ktorý získal cenu Emmy.

Minulý rok si však herec svojimi zásluhami získal aj širšiu pozornosť Akadémie. Potencionálne sa totiž zvažuje jeho nominácia na Oscara za jeho stvárnenie Bayarda Rustina v životopisnej dráme Rustin.

Twitter/Geek Vibes Nation

Domingo nie je žiadnym zvučným a známym menom, ale MCU komunita na seba nenechala dlho čakať. Herca považujú za skvelú možnosť. Vo veku 54 rokov, Jonathan Majors má 34 rokov, by sa tak zaradil do jednej z najsledovanejších franšíz v histórii kinematografie. Stal by sa pritom ešte len prvým homosexuálnym hercom, ktorý by v MCU dostal veľkú úlohu.

Majors, ktorého kariéra bola meteorická až do obvinenia z trestného činu a odsúdenia za napadnutie svojej bývalej priateľky v marci 2023. Ten však končí a MCU si uvedomuje aj flexibilitu postavy Kanga. V MCU totiž existuje milión rôznych verzií Kanga a ako MCU zistilo, alternatívne vesmírne verzie postáv nevyzerajú všetky rovnako. Ak teda môžu byť rôzne varianty Lokiho, tak prečo by nemohol byť variantom Kanga práve Coleman Domingo.

 

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP