Televízia markíza prichádza po kompletnej technologickej prestavbe svojej platenej platformy Voyo s exkluzívnym pôvodným projektom, ktorým chce nalákať masy. Začína totiž casting na novú reality show Love Island, ktorý vyjde na platforme už túto jeseň, informovala spoločnosť v tlačovej správe.

Too Hot To Handle „po slovensky“?

Love Island zakladá na populárnom „fenoméne“, o ktorý sa oprel aj minuloročný hit Netflixu Too Hot To Handle, ktorý sa umiestnil na prvých priečkach v sledovanosti u Slovákov.

Natáčať sa bude vo vile na Kanárskych ostrovoch, kam sa desať žien a desať mužov sa na tri mesiace spoločne zavrie do jedného priestoru. Počas súťaže spolu účastníci flirtujú, tvoria páry, zase ich rozbíjajú, zbližujú sa, a to všetko s cieľom dostať sa do finálovej dvojice.

Neprehliadni
Na Netflix smeruje vyše 100 noviniek. Toto je kompletný prehľad a výber najlepších

Markíza výber reality show argumentuje jej úspechom vo Veľkej Británii, v USA, Austrálii, Nemecku, Holandsku alebo Poľsku. Okrem exkluzívnej produkcie pre Voyo majú diváci pre Love Island k dispozícii aj vlastnú aplikácia, cez ktorú sa dostanú k rôznym exkluzívnym bonusom a zároveň môžu podľa slov televízie „ovplyvniť to, čo sa vo vile na ostrove deje“.

Love Island v slovenskom podaní príde na platformu Voyo už túto jeseň. Pripomeňme, že služba ťa aktuálne vyjde na 5,99 € mesačne, pričom k dispozícii je bezplatná 7-dňová skúšobná doba.

Prečítaj si tiež
Amazon Prime Video ďalej lokalizuje. Český dabing a titulky však pridáva extrémne zmätočne

Na slovenskom trhu to však Voyo rozhodne nemá jednoduché, pričom tento rok u nás okrem očakávaného Disney+ pribudne aj HBO Max, ktorá nahradí obľúbené HBO Go. Ich porovnanie sme ti zhrnuli v tomto článku.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom