Už túto jeseň sa začína nová éra herných turnajov na Slovensku. Vďaka podujatiu Orange Majstrovstvá Slovenskej republiky v elektronických športoch sa ešport v našej krajine posúva na nový level.

Už od 9. do 11. 10. 2020 si svoje sily zmeraju vybrané tímy a hráči, ktorí postúpia do finále z online kvalifikácií a zabojujú o prizepool 7350€. Bezplatnú registráciu a viac informácií nájdeš na tejto adrese.

MSR

Termíny kvalifikačných kôl sú nasledovné:
  • MALL.sk CS:GO – 16. 9. – 25. 9. – 26. 9. – 3. 10.
  • Lenovo Legion League of Legends – 26. 9. – 27. 9. – 3. 10. – 4. 10.
  • VÚB banka Hearthstone – 26. 9. – 3. 10.
  • Fortuna FIFA 20 – 16. 9. – 26. 9. – 27. 9. – 3. 10

Po prvýkrát si diváci a fanúšikovia elektronického športu užijú čisto progamingové podujatie, ktoré na Slovensku dlhodobo chýbalo. Najlepší hráči a tímy domácej scény dostanú možnosť súperiť o titul Majstra Slovenska v hrách CS:GO, FIFA 20, Hearthstone, a League of Legends v nitrianskom Agrokomplexe, kam sa toto prestížne herné podujatie presúva.

Na postupujúcich hráčov čakajú jedinečné nové priestory agrokomplexu, úplne nové herné štúdiá, z ktorých budú prebiehať live komentované vysielania majstrovských zápasov. Vzhľadom na aktuálnu situáciu na Slovensku bude podujatie prebiehať s obmedzeným prístupom verejnosti. Diváci a fanúšikovia ešportu však neobídu z krátka.

Celý priebeh turnaja bude vysielaný prostredníctvom streamovacej služby Twitch a na Facebooku. Napínavé herné zápasy si budeš môcť pozrieť aj z pohodlia domova na TV vďaka televíznej stanici Orange Sport. Online diváci sa okrem prenosu zápasov môžu tešiť na zaujímavé rozhovory s hráčmi, predstavenia noviniek z herného a technologického sveta, live vstupy z miesta podujatia a veľké množstvo súťaží, ktoré prinášajú partneri podujatia.

Prečítaj si tiež
Takto sa zrodila herná legenda. Mafia v roku 2002 dobyla svet, len aby neskôr upadla v hráčsku nemilosť

Počas MSR sa môžeš nielen zabaviť sledovaním zápasov, ale aj bez rizika staviť na víťaza turnaja na ifortuna.sk. Môžete si tak aj finančne polepšiť a ukázať svoju znalosť našej ešportovej scény.

Pre viac informácií sleduj oficiálnu udalosť na Facebooku. Nenechaj si ujsť začiatok novej éry ešportu na Slovensku a sledujte skvelé výkony našich hráčov na Orange Majstrovstvách Slovenskej republiky v elektronických športoch už od 9. do 11. októbra 2020.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom