banner-iphone-7
Vlastniť iPhone sa zdá byť ako najjednoduchšia vec na svete. Ľahko opraviteľná konštrukcia, jednoduchý operačný systém a marketing giganta na nalákanie zákazníkov vyznievajú skutočne dokonalo. Mnohokrát sa však „ovečky Applu“ predstavia v priam až neuveriteľnom svetle. Ako najlepší dôkaz poslúži najnovšia aféra okolo 3.5 mm audio jacku.

Odobratie audio jacku vyvolalo vlnu nevôle a zákazníci sú zo začiatku predaja znechutený. Pred predajom si mysleli, že táto vlastnosť im nebude až tak chýbať, no mýlili sa. YouTube kanál TechRax pripravil jednoduchý návod, ktorým sa dá prinavrátiť milovaný jack do nových iPhonov. Samozrejme, išlo len o vtip, ktorý mal trochu podpichnúť majiteľov. Všetko to vyzeralo tak nevinne, až do momentu, kedy sa niektorí experti rozhodli celému vtipu uveriť.

Apple iPhone 7 32GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

TIP: Náklady na výrobu iPhone 7 sú vyššie ako pri iPhone 6S, zisk je však stále výborný

Tak začalo masové vŕtanie do nových iPhonov. No čo sa stane, keď sa prevŕtate do svojho 800 eurového smartfónu? Asi nič dobré, že? Už len trochu sedliackeho rozumu dokáže zhodnotiť, že je to úplne nezmyslený nápad. Povedzte to však používateľom, ktorí teraz vyplakávajú v komentároch. Celá táto situácia je však taká absurdná, že mnohým sa rozum zastavuje nad manipulatívnosťou moderného internetu. V každom prípade, veríme, že vy nič takéto doma neplánujete a ostanete verní bezpečným zásadám používania smartfónov.

techrax

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom