Teraz čítate
Vtip roka? Majitelia nových iPhonov 7 vŕtajú diery do spodnej steny, aby vytvorili 3.5 mm jack

banner-iphone-7
Vlastniť iPhone sa zdá byť ako najjednoduchšia vec na svete. Ľahko opraviteľná konštrukcia, jednoduchý operačný systém a marketing giganta na nalákanie zákazníkov vyznievajú skutočne dokonalo. Mnohokrát sa však „ovečky Applu“ predstavia v priam až neuveriteľnom svetle. Ako najlepší dôkaz poslúži najnovšia aféra okolo 3.5 mm audio jacku.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Odobratie audio jacku vyvolalo vlnu nevôle a zákazníci sú zo začiatku predaja znechutený. Pred predajom si mysleli, že táto vlastnosť im nebude až tak chýbať, no mýlili sa. YouTube kanál TechRax pripravil jednoduchý návod, ktorým sa dá prinavrátiť milovaný jack do nových iPhonov. Samozrejme, išlo len o vtip, ktorý mal trochu podpichnúť majiteľov. Všetko to vyzeralo tak nevinne, až do momentu, kedy sa niektorí experti rozhodli celému vtipu uveriť.

Apple iPhone 7 32GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

TIP: Náklady na výrobu iPhone 7 sú vyššie ako pri iPhone 6S, zisk je však stále výborný

Tak začalo masové vŕtanie do nových iPhonov. No čo sa stane, keď sa prevŕtate do svojho 800 eurového smartfónu? Asi nič dobré, že? Už len trochu sedliackeho rozumu dokáže zhodnotiť, že je to úplne nezmyslený nápad. Povedzte to však používateľom, ktorí teraz vyplakávajú v komentároch. Celá táto situácia je však taká absurdná, že mnohým sa rozum zastavuje nad manipulatívnosťou moderného internetu. V každom prípade, veríme, že vy nič takéto doma neplánujete a ostanete verní bezpečným zásadám používania smartfónov.

techrax

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
19%
Páči sa mi to
75%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
6%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]
  • Silvia Chalmovianska

    Samozrejme že nič podobné sa mi nestane, keď mám poriadny telefón s jackom. :D

    • zase ja

      Ono by sa ti hlavne nemalo stat skor preto, lebo nie si idiot, co veri vsetkemu na internete.