Tento MacBook klon s Windows 10 môže byť váš za 120 eur

banner-honor5x
Klony majú vo svete čínskych zariadení svoju históriu. Aj značky ako Xiaomi alebo Oppo začínali iPhone klonmi. Krátko potom sa začali objavovať aj napodobeniny iných zariadení ako GoPro alebo MacBook. Jeden konkrétny vám chceme ukázať.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Je od čínskej firmy zvanej GIEC. Nie je to presná 1:1 kópia populárneho notebooku, napriek tomu už pri prvom pohľade na zariadenie je jasné, ktorá bije. Vo vnútri nečakajte žiadne zázraky. Hardvér by sa dal prirovnať k výbave lacnejších Windows tabletov.

Apple MacBook Air môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


macbook-klon
Jedná sa konkrétne o štvorjadrový Intel Atom Z3735F procesor s 2 GB RAM a 32 GB vnútornej pamäte. To všetko istí až 10 000 mAh batéria. Na rozdiel od počítača, od ktorého GIEC čerpal, ehm, inšpriráciu, tento krásavec beží na Windows 10. Zaujímavá je však jeho cena, ktorá zastavila na približne 120 €.

Zdroj: gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]