Xiaomi je azda najznámejším výrobcom smart gadgetov, ktoré umožňujú používateľom rozšíriť možnosti ich inteligentnej domácnosti. V skvelej ponuke na FonTech Shope teraz nájdeš žiarovku Yeelight, ktorá má niekoľko unikátnych vlastností.

Smart žiarovka od Xiaomi disponuje možnosťou rozsvietiť 16 miliónov farieb, ktorých teplota sa pohybuje v rozmedzí od 1700 až po 6500K. Keďže ide o inteligentný gadget, nesmie chýbať Wi-Fi konektivita, ktorá ti umožní ovládať osvetlenie v tvojej izbe prostredníctvom smartfónu. K dispozícii je však aj podpora pre domácich asistentov. Ak teda vlastníš jeden z obľúbených produktov Amazon Echo či Google Home, ovládanie bude ešte pohodlnejšie len prostredníctvom hlasových povelov.

Čo sa týka technických špecifikácií, smart žiarovka Yeelight osvetlí až 30 štvorcových metrov priestoru. Svietivosť dosahuje 600 lumenov, pričom k dispozícii je aj funkcia postupného stmievania. Životnosť žiarovky je 11 rokov a jej výstupný výkon dosahuje 9 wattov.

Z Európy najlacnejšie a za pár dní

Smart žiarovka Yeelight ti teda pomôže rozšíriť funkcionalitu tvojej inteligentnej domácnosti, pričom jej cena je veľmi dostupná. Gadget od Xiaomi teraz nájdeš za parádnych 14 € u nášho partnera Gearbest rovno v európskom sklade.

Kúpiť smart žiarovku Xiaomi Yeelight z EU skladu za 14 €
Expresná doprava za pár dní

Žiarovka je pritom dostupná v sklade s expresným doručením, takže k tebe dorazí za približne 5 dní a nezaplatíš pritom už žiadne colné poplatky. Samotné poštovné vyjde na približne 2,50 €. Samozrejme, ako to už pri týchto obľúbených produktov býva, vypredajú sa veľmi rýchlo. Za špeciálnu cenu je dostupných len obmedzený počet kusov, takže určite neváhaj.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom