banner-mi-notebook-air-13Výrobcu Doogee máme zafixovaného predovšetkým ako producenta cenovo dostupných zariadení, ktoré sa vždy držia predajmi na vysokých priečkach. Novinka Doogee Y6 je mierne odlišná od svojich súrodencov.

Na svedomí to má najmä nádherný vzhľad tvorený hliníkom, pričom dostupné je aj Jet Black farebné prevedenie známe z nových iPhonov, no to zatiaľ e-shop nezaradil do ponuky. Predná strana je vyplnená 5,5-palcovým IPS HD displejom, ktorý má navyše po obvode elegantné 2.5D zahnutie. Silu pri vykonávaní náročných operácií dodáva 8-jadrový procesor MediaTek MT6750, 2 GB RAM pamäť a 16 GB interného úložiska s možnosťou rozšírenia microSD kartami.

doogee-y6-predpredaj-everbuying1

Verzia Jet Black má dokonca 4 GB RAM a 64 GB interné úložisko. Tento decentný kus hardvéru však potrebuje aj zabezpečenie po stránke softvéru, ktoré obstaráva Android 6.0 Marshmallow s jemnými zmenami grafického charakteru. 13 MPx fotoaparát vytvorí slušné fotografie a pre nadšencov selfies bol na prednú stranu umiestnený 8 MPx snímač.

doogee-y6-predpredaj-everbuying2

Nechýba ani DualSIM funkcionalita s kompletnou nádielkou LTE frekvencií, čo znamená, že najrýchlejšie mobilné pripojenie je dostupné v sieti všetkých slovenských operátorov. Zadná strana tiež integruje snímač odtlačkov prstov a smartfón je obohatený aj o kvalitné HiFi audio. Doogee Y6 je dostupné v aktuálnom predpredaji za výhodných 99 € do 15. novenbra.

doogee-y6-predpredaj-everbuying

Kúpiť Doogee Y6 za 99 €

Zobraziť celú predpredajovú ponuku

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP