banner-mi-notebook-air-13Výrobcu Doogee máme zafixovaného predovšetkým ako producenta cenovo dostupných zariadení, ktoré sa vždy držia predajmi na vysokých priečkach. Novinka Doogee Y6 je mierne odlišná od svojich súrodencov.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Na svedomí to má najmä nádherný vzhľad tvorený hliníkom, pričom dostupné je aj Jet Black farebné prevedenie známe z nových iPhonov, no to zatiaľ e-shop nezaradil do ponuky. Predná strana je vyplnená 5,5-palcovým IPS HD displejom, ktorý má navyše po obvode elegantné 2.5D zahnutie. Silu pri vykonávaní náročných operácií dodáva 8-jadrový procesor MediaTek MT6750, 2 GB RAM pamäť a 16 GB interného úložiska s možnosťou rozšírenia microSD kartami.

doogee-y6-predpredaj-everbuying1

Verzia Jet Black má dokonca 4 GB RAM a 64 GB interné úložisko. Tento decentný kus hardvéru však potrebuje aj zabezpečenie po stránke softvéru, ktoré obstaráva Android 6.0 Marshmallow s jemnými zmenami grafického charakteru. 13 MPx fotoaparát vytvorí slušné fotografie a pre nadšencov selfies bol na prednú stranu umiestnený 8 MPx snímač.

doogee-y6-predpredaj-everbuying2

Nechýba ani DualSIM funkcionalita s kompletnou nádielkou LTE frekvencií, čo znamená, že najrýchlejšie mobilné pripojenie je dostupné v sieti všetkých slovenských operátorov. Zadná strana tiež integruje snímač odtlačkov prstov a smartfón je obohatený aj o kvalitné HiFi audio. Doogee Y6 je dostupné v aktuálnom predpredaji za výhodných 99 € do 15. novenbra.

doogee-y6-predpredaj-everbuying

Kúpiť Doogee Y6 za 99 €

Zobraziť celú predpredajovú ponuku

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
9%
Páči sa mi to
73%
Chcem to
18%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Inzercia
Sponzorované články.
  • peterpan

    skoda tej vybavy ako fakt..lebo po dizajnovej stranke je toto snad najkrajsi fon vobec na trhu..najma v tej ciernej bruseny cierny hlinik, parada! keby toto xiaomi dalo na zadnu cast mi note 2(prip samsung s7 edge) bol by to skvost!

  • berino

    Mal si konkrétne tento typ , alebo nejakú staršiu verziu, ako dávno to bolo?

  • BP

    Ja mám F5, a neviem čím to je, ale všetko ide OK, až na to, že po takmer 8 mesiacoch odišiel 3,5 jack, netuším, či to bolo po aktualizácii telefónu, alebo skutočne odišiel, zhorel, či čo sa stalo, ale nemôžem tak vlastne počúvať cez slúchadlá, ani rádio so slúchadlami ako anténou, inak ide v pohode… zatiaľ, už rok.