Počas uplynulého večera sa v Los Angeles udeľovali televízne a filmové ocenenia MTV Awards. 29. ročník slávnostného večera sprevádzali viaceré nové upútavky, ktorým nedominovalo len komiksové univerzum Marvelu v podobe trailerov k Lokimu či Black Widow, ale tiež pripravovaný akčný veľkofilm Snake Eyes. Ten sa predstavil vôbec prvými zábermi.

Na čom si filmy a seriály vychutnáš v skvelej kvalite?

Pozri si ich na 58-palcovom televízore s technológiou Ambilight, 4K rozlíšením, operačným systémom Android a podporou HDR10+.

PREČÍTAJ SI CELÝ –>ČLÁNOK<–

Akčná labutia pieseň Black Widow

Rozlúčka so Scarlett Johansson v úlohe Black Widow bude nabitá akciou, ako potvrdzujú aj viaceré trailery k filmu. Nové krátke video s názvom „You Got A Plan?“ ukazuje Natashu Romanoff pri naháňačke na autách, v ktorej ju prenasleduje niekoľko ozbrojených agentov.

Film sa zameria na temnú minulosť záhadnej superhrdinky ešte spred čias, kedy sa stala Avengerom. Po jej boku sa predstavia Florence Pugh ako Yelena, David Harbour ako Alexei/The Red Guardian a Rachel Weisz v úlohe Meliny. Premiéra je naplánovaná na 9. júla. Film vyjde súčasne v kinách aj na streamovacej platforme Disney+.

Loki napráva pokazenú narušenú kontinuitu

Ešte pred Black Widow ale uvidíme premiéru seriálu Loki, ktorého stvárni obľúbený Tom Hiddleston. Šarmantný, ale zradný zloduch sa naposledy objavil vo filme Avengers: Endgame, kde sa mu podarilo ukradnúť Tesseract. To mu ale zatiaľ neprinieslo žiadny osoh, pretože nielen že narušil časovú kontinuitu, ale ešte bol aj zatknutý byrokratickou organizáciou Time Variance Authority.

Nový seriál sa zameria práve na naprávanie napáchaných škôd, na čo bude vo veľkom dohliadať Agent Mobius, ktorého stvárni Owen Wilson a zároveň sa mu venuje aj krátka ukážka zo seriálu. Premiéra je naplánovaná na 9. júna na streamovacej službe Disney+.

Snake Eyes predstaví zrod legendárnej filmovej postavy

Nového filmového spracovania sa dočká franšíza G.I. Joe v hlavnej úlohe s Henrym Goldingom ako postavou Snake Eyes. Ide o húževnatého chlapíka samotára, ktorého zobral pod svoje krídla japonský klan Arashikage ako odmenu za záchranu života ich dediča.

Nielenže sa od klanu naučí spôsoby ninja bojovníka, ale ponúknu mu aj niečo, po čom tak dlho túžil: domov. Film Snake-Eyes: G.I. Joe Origin’s sa tak bude venovať samotnému zrodu postavy.

Podobne ako Black Widow, ani Snake Eyes nemá ružovú minulosť a tak si bude musieť prejsť skúškou cti aj oddanosti. V kinách by sme film mali vidieť od 23. júla.

The Conjuring 3 láka na horor v súdnej sieni

Aby toho nebolo málo, spoločnosť Warner Bros. nás vnadí na pokračovanie jednej z najúspešnejších hororových značiek súčasnosti krátkym hororovým videom priamo z filmu. Tretie pokračovanie s  názvom The Conjuring: The Devil Made Me Do It opäť sleduje manželov Warrenovcov v boji so zlými nadprirodzenými silami, tentokrát v súdnom prostredí.

Film nás zavedie do 80. rokov a opäť bude postavený na reálnych základoch. Arne Johnson bol obvinený aj usvedčený z vraždy, ktorá však podľa jeho obhajcov prišla na popud démonických síl. Nestretneme sa tak len s klasickým vyháňaním diabla, ale s udalosťami spojenými s vraždou, čo dáva tretej inštancii vo filmovej sérii úplne nový nádych.

V hlavných úlohách sa opäť predstavia Patrick Wilson ako Ed Warren a Vera Farmiga ako Lorraine Warrenová. Sfilmovaný prípad bude mať v kinách premiéru 4. júna a v rovnakom čase bude na mesiac dostupný aj na streamovacej službe HBO Max.

Marvel si odniesol viacero ocenení

Pre Marvel išlo celkovo o úspešný večer. Stále čerstvý seriál WandaVision získal až 4 ocenenia vrátane toho pre najlepší seriál. Prišlo aj na individuálne ceny, ktoré si za film odniesli Elisabeth Olsen v hlavnej úlohe a Kathryn Hahn za jej stvárnenie záporáčky. Zosnulý Chadwick Boseman dostal posmrtné ocenenie za najlepší výkon vo filme a kariérne vyznamenanie si odniesla aj Scarlett Johansson.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom