banner-mate-9Príchod Axonu 7 od ZTE v júli určite potešil každého fanúšika Androidu. Aj keď nikto nečakal od tohto smartfónu nejaké extra výsledky, stal sa nakoniec skvelou vlajkovou loďou. Čínska spoločnosť dnes oznámila limitovanú verziu Axon 7-čky, ktorá príde s väčšou RAM pamäťou, zväčšeným interným úložiskom a Force Touch displejom.

Zatiaľ čo klasická verzia využíva 4 GB RAM, limitovaná edícia ponúkne až 6 GB operačnej pamäte. Vylepšenia sa dočká aj interné úložisko, ktoré sa zdvojnásobí na kapacitu 128 GB. A v neposlednom rade to bude pridanie „Force Touch“ displeja, ktoré podľa slov ZTE poskytne užívateľom „intuitívnejšie ovládanie“. K zmene naopak nedôjde pri displeji, ktorý ostáva s rovnakou veľkosťou 5,5-palcov s jemným 2K rozlíšením. Axon 7 neponúkne zmeny ani po softvérovej stránke a opäť prinesie predinštalovaný Android 6.0.1 Marshmallow s nadstavbou MiFavor 4.0.

zte-axon-7-recenzia-nahladovka

O výpočtový výkon sa postará Snapdragon 820 s taktom na 2,15 GHz. Fotografie zachytí špičková 20 MPx zadná kamera spolu so skvelou 8 MPx selfie kamerou. Ak by vám ani 128 GB interné úložisko nestačilo, určite oceníte podporu microSD kariet. ZTE Axon 7 v limitovanej edícií sa bude predávať iba v luxusnej zlatej farbe. Cena tejto verzie bude o 95 € drahšia a zastaví sa na čiastke 472 €. Žiaľ, možnosť na kúpu zariadenia budete mať iba v USA prostredníctvom oficiálneho obchodu výrobcu.

TIP: Recenzia | ZTE Axon 7: Krásavec s úžasným zvukom

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP