Teraz čítate
Limitovaná edícia smartfónu Elephone S7 príde s výkonnejším Helio X25 procesorom

banner-elephone-p9000
Čínsky Elephone je vám už určite dobre známy, rovnako ako jeho taktika pri predstavovaní nových smartfónov. Tú opäť raz uplatňuje a krátko po začatí predaja jeho najnovšieho Elephone S7 chystá vydať o niečo vylepšenú verziu tohto smartfónu.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, Google+ a Instagrame!

Výrobca oficiálne oznámil príchod limitovanej edície Elephone S7, ktorá bude vybavená výkonnejším tranzistorovým klopným obvodom od taiwanského MediaTeku. Súčasný Helio X20 tak nahradí verzia s vyšším označením, ale aj výkonom, Helio X25. Tá oproti predchodcovi disponuje až 2,5 GHz taktom desiatich jadier, no pretaktovaný bol aj grafický akcelerátor Mali-T880, zo 780 MHz na 850 MHz.

elephone-s7-oficialne-3

Kúpiť Elephone S7 za skvelých 208 €
4 GB RAM a 64 GB ROM

Po stránke ostatných špecifikácií sa zásadné zmeny konať nebudú a hardvér ostane nezmenený. Limitovaná edícia Elephone S7 ponúkne zahnutý 5,5″ displej s FullHD rozlíšením, snímač odtlačkov prstov zabudovaný do hardvérového domovského tlačidla, 4 GB RAM, 64 GB vnútornú pamäť či rýchle nabíjanie batérie. Hardvér ostane obalený v celosklenenej konštrukcii, ktorá je zo zadnej strany ozvláštnená brandovaným Lumia sklom. Novinka bude dostupná v obmedzenom počte kusov, no zatiaľ nepoznáme dátum uvedenia. Odhadovaná cena sa má pohybovať na úrovni 250 €. Pre porovnanie, aktuálny model Elephone S7 vo verzii so 4 GB RAM a 64 GB ROM kúpite už od 208 € bez zarátania prípadných prepravných poplatkov.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
86%
Chcem to
14%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Kristián Hrušovský
Zakladateľ a šéfredaktor jedinečného portálu FonTech.sk, milovník IT a smartfónov. O smartfóny sa zaujímam viac ako 4 roky, pričom k srdcu mi najviac prirástli Android smartfóny ale aj ostatné zariadenia z Číny. Kontaktovať ma môžete na kristian@fontech.sk
 • obda

  farby? :)

  • Pablo Sozo

   Blue, black, gold and green.

 • peterpan

  priamy konkurent redmi pro 64gb ;) aj cenovo.. ovsem mna viac zaujima kovovy R9 s podobnou vybavou a lookom oppo, kedy uz konecne pride realne do predaja ,sklo aj ked je elegantne ma velmi na fone nerajcuje ako kvalitne urobeny bruseny kov :)