banner-elephone-p9000
Čínsky Elephone je vám už určite dobre známy, rovnako ako jeho taktika pri predstavovaní nových smartfónov. Tú opäť raz uplatňuje a krátko po začatí predaja jeho najnovšieho Elephone S7 chystá vydať o niečo vylepšenú verziu tohto smartfónu.

Výrobca oficiálne oznámil príchod limitovanej edície Elephone S7, ktorá bude vybavená výkonnejším tranzistorovým klopným obvodom od taiwanského MediaTeku. Súčasný Helio X20 tak nahradí verzia s vyšším označením, ale aj výkonom, Helio X25. Tá oproti predchodcovi disponuje až 2,5 GHz taktom desiatich jadier, no pretaktovaný bol aj grafický akcelerátor Mali-T880, zo 780 MHz na 850 MHz.

elephone-s7-oficialne-3

Kúpiť Elephone S7 za skvelých 208 €
4 GB RAM a 64 GB ROM

Po stránke ostatných špecifikácií sa zásadné zmeny konať nebudú a hardvér ostane nezmenený. Limitovaná edícia Elephone S7 ponúkne zahnutý 5,5″ displej s FullHD rozlíšením, snímač odtlačkov prstov zabudovaný do hardvérového domovského tlačidla, 4 GB RAM, 64 GB vnútornú pamäť či rýchle nabíjanie batérie. Hardvér ostane obalený v celosklenenej konštrukcii, ktorá je zo zadnej strany ozvláštnená brandovaným Lumia sklom. Novinka bude dostupná v obmedzenom počte kusov, no zatiaľ nepoznáme dátum uvedenia. Odhadovaná cena sa má pohybovať na úrovni 250 €. Pre porovnanie, aktuálny model Elephone S7 vo verzii so 4 GB RAM a 64 GB ROM kúpite už od 208 € bez zarátania prípadných prepravných poplatkov.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP