Nakupovanie v Číne je v dnešnej dobe naozaj obrovským hitom, ktorý naplno pociťujeme aj na Slovensku. Aj my vo FonTech Shope vieme, že Slováci a Česi čoraz viac uprednostňujú nákup z ďalekej Číny pred domácimi obchodmi, ktoré častokrát sklamú cenou alebo prístupom.

Rýchle, bezpečné a spoľahlivé doručenie bolo doteraz, ako určite vieš, známou doménou e-shopu GearBest, ktorý si obľúbili tisícky Slovákov a Čechov a dennodenne nakupujú rôzne zariadenia od výmyslu sveta.

Prevažná väčšina fanúšikov ihneď padne do pomyselnej pasce nákupnej horúčky najmä z dôvodu bezproblémového doručenia, a to dokonca bez akýchkoľvek poplatkov navyše na colnici. Zaplatíš teda len čiastku, ktorú vidíš pri platbe. Znie to výborne, čo povieš?

Nová doprava je ešte rýchlejšia

No čo ak ti povieme, že podobné a v mnohých prípadoch ešte lepšie služby ponúka ďalší z čínskych e-shopov, ktorý potešil celý starý kontinent? Predstavujeme ti e-shop Lightinthebox, ktorý zaviedol dopravu Expedited Postal, vďaka ktorej príde k tebe balík už behom 10 dní a opäť na teba nebudú čakať žiadne ďalšie poplatky či zdržanie na colnici. Ak by sa aj náhodou stalo, že balík by si musel precliť a zaplatiť colné poplatky, na podporu e-shopu stačí zaslať doklady o zaplatení poplatkov, ktoré ti budú v plnej výške preplatené. Toto je garantované zo strany e-shopu Lightinthebox.

Ako dôkaz sme si objednali 12,5-palcový Xiaomi Mi Notebook Air, ktorého cestu až priamo k dverám našej redakcie môžeš vidieť na snímke nižšie. Čerešničkou na torte je samozrejme starostlivosť a krytie zákazníka zo strany nášho FonTech Shopu, ktorý ti v prípade akýchkoľvek problémov ochotne pomôže a zabezpečí podporu pri komunikácii s e-shopom.

Rozhodli sme sa teda, že naše služby rozšírime o ďalší zaujímavý a spoľahlivý čínsky e-shop, s ktorým sme začali intenzívne spolupracovať. Nákupy určite nebudeš ľutovať. S novou dopravou, ktorá je navyše expresná, keďže celkový čas doručenia bol len 10 dní, sa teda otvára množstvo nových príležitostí na fantastické ponuky a produkty od výrobcov z Číny. Môžeš si byť istý, že v našom FonTech Shope už teraz pripravujeme ponuky a akcie, ktoré nikde inde nenájdeš.

Xiaomi Mi 8 128 GB za najnižšiu cenu na trhu
Doručenie bez ďalších poplatkov cez Expedited Postal

Xiaomi Mi Robot Vacuum za najnižšiu cenu na trhu
Doručenie bez ďalších poplatkov cez Expedited Postal

Toto nesmieš zmeškať!
Tie najlepšie zľavy len vo FonTech Shope

Nakupuj za ceny, aké inde nenájdeš!

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom