Teraz čítate
Nový render vo vysokej kvalite nám poskytuje doteraz najlepší pohľad na LG G6


Nielen Galaxy S8 od Samsung, ale aj tohtoročná vlajková loď konkurenčného LG sa radí medzi najočakávnejšie smartfóny roka 2017. O LG G6 vieme toto už pomerne veľa, no nové informácie neutíchajú. Najnovšie sa k nám dostali veľmi kvalitné rendery zobrazujúce jeho dizajn.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Z predošlých únikov už vieme, že aj LG tento rok staví na úzky rámik displeja. Dispej LG G6 bude však unikátny aj v zaoblených rohoch, ktoré s celkovým dizajnom prednej strany pôsobia naozaj symetricky. Doteraz sme však nemali možnosť nahliadnuť na naozaj kvalitnú fotografiu, no známemu leaksterovi @evleaks sa podarilo jednu takú získať. S veľkou pravdepodobnosťou ide o oficiálnu tlačovú fotografiu, ktorá sa predčasne dostala na svet.

LG G5 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

LG G6
zdroj fotografie: Evan Blass

Na fotke vidíme LG G6 zo všetkých strán. Najzaujímavejšia je zrejme tá predná, ktoú minimálne z 90 % zaberá samotná zobrazovacia plocha. Už samotné LG potvrdilo, že displej ich vlajkovej lode bude niesť netradičný pomer strán 18:9. Rozlíšenie 2880 x 1440 pixelov sa bude zobrazovať na uhlopriečke veľkej 5,7″. Už je takmer isté, že G6-ka bude vybavená aj duálnym fotoaparátom s rozlíšením 13 MPx. Všimnúť si taktiež môžeme duálny LED blesk a snímač odtlačkov prstov umiestnený hneď pod fotoaparátom.

LG G6 vs Galaxy S8

LG G6 vs Galaxy S8

zdroj fotografie: Benjamin Geskin

Hlavným hnacím motorom LG G6 má byť starší, no stále dostatočne výkonný Qualcomm Snapdragon 821 procesor. Vďaka bude môcť výrobca svoju vlajkovú loď predstaviť už o 3 dni, 26. februára, tesne pred MWC 2017. Do predaja by sa mal smartfón dostať 10. marcaza zatiaľ neznámu cenu.


zdroj fotografie: Evan Blass

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
33%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
67%
Neznášam to
0%
O autorovi
Kristián Hrušovský
Zakladateľ a šéfredaktor jedinečného portálu FonTech.sk, milovník IT a smartfónov. O smartfóny sa zaujímam viac ako 4 roky, pričom k srdcu mi najviac prirástli Android smartfóny ale aj ostatné zariadenia z Číny. Kontaktovať ma môžete na [email protected]
  • medko

    skoda tej 821tky ked to ma byt tohtorocna vlajkova lod… tento upgradnuty procesor od SD bol podla mna uplne zbytocny … a potom ze mame presyteny trh smartfonmi… bohato by stacila 820tka kym by sa zacal tento rok s highendmi