Nielen Galaxy S8 od Samsung, ale aj tohtoročná vlajková loď konkurenčného LG sa radí medzi najočakávnejšie smartfóny roka 2017. O LG G6 vieme toto už pomerne veľa, no nové informácie neutíchajú. Najnovšie sa k nám dostali veľmi kvalitné rendery zobrazujúce jeho dizajn.

Z predošlých únikov už vieme, že aj LG tento rok staví na úzky rámik displeja. Dispej LG G6 bude však unikátny aj v zaoblených rohoch, ktoré s celkovým dizajnom prednej strany pôsobia naozaj symetricky. Doteraz sme však nemali možnosť nahliadnuť na naozaj kvalitnú fotografiu, no známemu leaksterovi @evleaks sa podarilo jednu takú získať. S veľkou pravdepodobnosťou ide o oficiálnu tlačovú fotografiu, ktorá sa predčasne dostala na svet.

LG G5 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

LG G6
zdroj fotografie: Evan Blass

Na fotke vidíme LG G6 zo všetkých strán. Najzaujímavejšia je zrejme tá predná, ktoú minimálne z 90 % zaberá samotná zobrazovacia plocha. Už samotné LG potvrdilo, že displej ich vlajkovej lode bude niesť netradičný pomer strán 18:9. Rozlíšenie 2880 x 1440 pixelov sa bude zobrazovať na uhlopriečke veľkej 5,7″. Už je takmer isté, že G6-ka bude vybavená aj duálnym fotoaparátom s rozlíšením 13 MPx. Všimnúť si taktiež môžeme duálny LED blesk a snímač odtlačkov prstov umiestnený hneď pod fotoaparátom.

LG G6 vs Galaxy S8

LG G6 vs Galaxy S8

zdroj fotografie: Benjamin Geskin

Hlavným hnacím motorom LG G6 má byť starší, no stále dostatočne výkonný Qualcomm Snapdragon 821 procesor. Vďaka bude môcť výrobca svoju vlajkovú loď predstaviť už o 3 dni, 26. februára, tesne pred MWC 2017. Do predaja by sa mal smartfón dostať 10. marcaza zatiaľ neznámu cenu.


zdroj fotografie: Evan Blass

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom