LG už o pár dní predstaví svoju novú vlajkovú loď. G6-ka sa nám v tomto roku ukázala na reálnych fotografiách omnoho častejšie ako jej minuloročný predchodca. 

Do oficiálneho odhalenia špičkového high-endu tak ostáva už len zopár dní. Doteraz sa stihla táto novinka ukázať na niekoľkých reálnych fotografiách, ktoré potvrdili ako dizajn, tak aj displej s minimálnymi rámikmi. Na nich je smartfón v niekoľkých farebných verziách. K nim sa však teraz pridáva ďalšia, a to biela, ktorá na fotografii zo sociálnej sieti Weibo pózuje vedľa svojho predchodcu. Ako už iste vieš, LG G6 prinesie veľký 5,7″ displej. Vďaka špeciálnemu displeju však používateľ získa skvelý zážitok z používania.

LG G5 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

zdroj fotografie: PhoneArena

Nenechaj si ujsť
LG G6 prinesie kompletne vynovené prostredie UX 6.0, ktoré sa prispôsobí netradičnému pomeru nového displeja

Nový displej pomenoval výrobca označením „Full Vision“. Kvôli netradičnému pomeru strán musel navyše kórejský gigant upraviť aj používateľské prostredie, ktoré teraz prináša mnoho skvelých výhod a funkcií. Jednou z nich je aj špeciálny „Square“ režim fotoaparátu. V ňom sa v podstate displej rozdelí na polovicu, čím sa vytvorí samostatný obraz v dvoch dokonalých štvorcoch. Väčšina dnešných smartfónov zachytáva fotografie v pomere strán 16:9 alebo 4:3, no LG sa na to rozhodlo ísť inak. Spomínaný režim totiž dovoľuje fotografovať v pomere 1:1.

Náhľad fotky sa následne zobrazí v jednom zo štvorcov, pričom druhý stále poskytuje možnosť vytvárať nové snímky, čo môžeš vidieť aj na videu vyššie. Vďaka „Square“ režimu sú zachytené fotky ideálne pre nahrávanie na sociálne siete, ako Instagram. LG G6 síce stratilo modularitu svojho predchodcu, no na oplátku ho výrobca obdaril mnohými inými skvelými vlastnosťami. Medzi ne patrí napríklad aj odolnosť voči vode. Zapíš si teda do kalendára dátum 26. február, pretože presne o 4 dni bude dlho očakávaná novinka oficiálne odhalená na výstave MWC 2017 v Barcelone.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom