LG predstavilo chladničku s 29-palcovým displejom a Windows 10

banner-honor-8
Samsung sa začiatkom roka na výstave CES predviedol s inteligentnou chladničkou s FullHD displejom a operačným systémom Tizen. Na výstave IFA prišlo pred pár dňami s podobným kúskom aj LG.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Narozdiel od chladničky od Samsungu, LG sa rozhodlo použiť operačný systém Windows 10 a vy tak môžete používať na svojej chladničke rôzne aplikácie, pozerať videá na YouTube, či sťahovať ďalšie aplikácie z Windows Store. Zobrazovacím prvkom je obrovský 29-palcový priehľadný displej. V systéme nájdeme aj vlastné aplikácie od LG, ako sú poznámky či časovač. Chladnička však môže zobraziť aj rôzne recepty a informácie o jedle alebo si len tak môžete označiť potraviny, ktoré je vidno cez priehľadný displej.

lg-chladnicka-ifa

Túto „bizarnosť“ poháňa procesor Intel Atom a operačná pamäť o veľkosti 2 GB. LG neprezradilo žiadne detailnejšie špecifikácie chladničky, rovnako ako informácie o cene a dostupnosti. Začiatok predaja sa očakáva neskôr v tomto roku.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
100%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.