LeTV predstaví 2 vlajkové lode už 27. októbra!

banner-zuk-z1
Aj spoločnosť LeTV má na koniec tohto mesiaca naplánovanú tlačovú konferenciu, na ktorej plánuje predstaviť novú vlajkovú loď. Najnovšie informácie však hovoria hneď o dvoch vlajkových lodiach, ktoré majú byť v tento deň predstavené. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Len nedávno sme sa dozvedeli, že LeTV Le 2 bude predstavený 27. októbra. Bude sa jednať o nástupcu LeTV One a ako by ste aj očakávali, tak to bude vlajková loď. Lenže, podľa najnovších správ to nie je jediný smartfón, ktorý plánuje LeTV predstaviť. Podľa zdrojov by sa malo jednať o vylepšenú verziu LeTV One Pro. Tento, zatiaľ záhadný smartfón by mal ponúknuť 5,7-palcový 2K zahnutý displej na oboch stranách, otočný 23 MPx Sony fotoaparát, 3 GB RAM, 32 GB internej pamäte, Quick Charge 3.0 a Snapdragon 820. Nie sme si úplne istí, či je vôbec nejaká pravdepodobnosť, že by LeTV zakomponovalo Snapdragon 820 do tohto smartfónu, ale možné je všetko.

letv

Bohužiaľ, viac informácii o tomto smartfóne zatiaľ nie je dostupných, ale dúfajme, že do predstavenia sa dozvieme niečo nové.

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]
 • Pepíno

  LeTV X500 jako vlajková loď???
  Tak to bych skutečně nečekal…
  …a ani nečekám!
  Zda jsem správně pochopil zatím všechny dostupné informace, tak bude naopak představovat momentální dno nabídky s jednodušší (unibody) a hlavně na výrobu levnější konstrukcí, nižším taktem CPU a zřejmě i pomalejšími pamětí RAM…také se spekulovalo o nepřítomnosti USB typu C a horším fotoaparátu.
  A i nejnižší označení v produktové řadě by mohlo některým spekulacím dát za pravdu.