LeTV One Pro prichádza na Slovensko, cena je opäť skvelá!

banner-letv-one-pro
Slovenský trh s čínskymi smartfónmi v posledom týždni obohatili hneď dve zariadenia spoločnosti LeTV. Po príchode modelu LeTV One, si svoje miesto na našom trhu pripravuje aj výkonnejší model LeTV One Pro.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

LeTV One Pro sa na čínskom trhu predáva ako teplé rožky, čomu sa ani nečudujeme. Za svoju cenu totižto ponúka naozaj nadupanú výbavu. Prekvapujúca je však slovenská cena, ktorá je dokonca nižšia ako v niektorých čínskych e-shopoch! Cena LeTV One Pro začína na 369 €, čo je vzhľadom na výbavu smartónu stále veľmi prijateľná cena. K dispozícii je aj 64 GB verzia LeTV One Pro, ktorá začína na sume 406 €. V tejto cene je samozrejme zahrnutá plnohodnotná 2 ročná záruka spolu so servisom.

LETV ONE PRO 32GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


letv-one-pro-4
Výbava LeTV One Pro začína nádherným 5,5-palcovým 2K displejom, ktorý je zasadený do konštrukcie s precíznym celokovovým spracovaním. O výkon sa stará dobre známy procesor Qualcomm Snapdragon 810 spolu s veľkou 4 GB operačnou pamäťou RAM. Vítaným doplnkom je 32 GB interné úložisko už v základe. V ponuke nájdeme aj verziu so 64 GB interným úložiskom. Softvérovú časť zastrešuje Android 5.0 doplnený o nadstavbu od LeTV, eUI 5.

LETV ONE PRO 64GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


letv-one-pro-2
Na zadnej strane sa vyníma 13 MPx hlavný fotoaparát s clonou f/2.0. O fotografických kvalitách sme sa mohli presvedčiť v našej recenzii na model LeTV One. Predný fotoaparát disponuje 8 MPx rozlíšením, takže kvalitné budú aj vaše selfie. O napájanie tohto čínskeho monštra sa stará akumulátor s kapacitou 3000 mAh. Nesmie chýbať ani DualSIM spolu s LTE a reverzibilný USB Type-C konektor. Pracovné frekvencie sú však iba obmedzené a nájdeme tú podporu len pre 1800, 2100 a 2600 MHz.

letv-one-proletv-one-pro-6 letv-one-pro-5 letv-one-pro-7

Zdroj: Heureka.sk

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
100%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]