banner-letv-one-pro
Rovnako, ako čínsky gigant Xiaomi, aj nováčik na trhu s čínskymi smartfónmi, LeTV, chystá predstavenie novej vlajkovej lodi s najnovším Snapdragonom 820. Tá by mohla niesť názov LeTV Le Max Pro. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Spoločnosť LeTV v týchto dňoch rozposlala pozvánky na predstavenie „Le Future“, ktoré sa bude konať v Caesars Palace v americkom Los Angeles 5. januára 2016, čo je o necelé dva týždne. Zatiaľ nebolo oficiálne potvrdené, aký produkt LeTV na tejto konferencii predstaví, no špekuluje sa o najnovšej vlajkovej lodi LeTV Le Max Pro. Už dlhšie sa tiež hovorí o tom, že práve tento smartfón príde so Snapdragon 820 procesorom a ak v tento deň LeTV novinku naozaj predstaví, pôjde tak o oficiálne prvý smartfón s týmto najnovším čipsetom.

LETV ONE MAX 32GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>letv-le-max-pro-render

Uniknutý render LeTV Le Max Pro

Pár dní dozadu sme sa dostali aj k prvému skóre pripravovaného LeTV Le Max Pro z benchmarku Antutu. V tomto najznámejšom benchmark teste dosiahol smartfón úžasné skóre 133 000 bodov, čo najnovšiemu Snapdragonu 820 aj zodpovedá. Z ďalších informácií vieme, že nové LeTV Le Max Pro ponesie kódové označenie X910, pričom v jeho špecifikáciách nájdeme aj 5,5-palcový displej s 2K rozlíšením a 2,5D zakrivením, 4 GB RAM, 64 GB vnútorné úložisko, 21 MPx zadný fotoaparát (pravdepodobne Sony IMX230) a tiež skutočný bezrámikový dizajn.

Uskutočnenie konferencie v USA tiež môže znamenať dostupnosť nového LeTV smartfónu v tejto krajine, keďže výrobca už spustil americký e-shop LeTV Mall. Čoskoro by sme sa tak mohli dočkať medzinárodnej dostupnosti viacerých produktov tejto skvelej značky, vrátane vlastných streamovacích služieb a populárnych SmartTV.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP