banner-le-max-2
Stále mladý čínsky výrobca v mobilnom priemysle, čínske LeEco (LeTV), napreduje míľovými krokmi a zákazníkov sa snaží zaujať čoraz viac. Po predstavení novej generácie svojich troch smartfónov rady LeEco Le 2, výrobca znižuje ceny prvej generácie smartfónov. Zníženie cien sa však nekonalo len v Číne, ale aj v e-shopoch, vďaka ktorým si môžeme ich smartfóny zakúpiť aj my. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Necelých 159 €. To je nová, akciová cena e-shopu Everbuying.net na smartfón LeTV Le 1 Pro (X800)! Niet pochýb o tom, že ide o najvýhodnejšiu ponuku a pravdepodobne aj kúpu za posledné roky. S cenou niektorých low-endov totižto Le 1 Pro ponúka hardvér, ktorý stále patrí do high-end kategórie. Ak hľadáte nový smartfón, ktorý vás nezruinuje a očakávate poriadny výkon, práve teraz je vaša príležitosť. Až 48-eurovú zľavu e-shop ponúka prostredníctvom zľavového kupóna LT1PEB, ktorý je možné aplikovať v objednávke.

LETV ONE 32GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


letv-le1-pro
Výbava LeTV One Pro začína nádherným 5,5-palcovým 2K displejom, ktorý je zasadený do konštrukcie s precíznym celokovovým spracovaním. O výkon sa stará dobre známy procesor Qualcomm Snapdragon 810 spolu s veľkou 4 GB operačnou pamäťou RAM. Pre objemný multimediálny obsah bude dostupných až 64 GB interného úložiska. Softvérovú časť zastrešuje Android 5.0 doplnený o nadstavbu od LeTV, eUI 5.

letv-one-pro-6
Na zadnej strane sa vyníma 13 MPx hlavný fotoaparát s clonou f/2.0. O fotografických kvalitách sme sa mohli presvedčiť v našej recenzii na model LeTV One. Predný fotoaparát disponuje 8 MPx rozlíšením, takže kvalitné budú aj vaše selfie. O napájanie tohto čínskeho monštra sa stará akumulátor s kapacitou 3000 mAh. Nesmie chýbať ani DualSIM spolu s LTE a reverzibilný USB Type-C konektor. Pracovné frekvencie sú však iba obmedzené a nájdeme tú podporu len pre 1800, 2100 a 2600 MHz.

Kúpiť LeTV Le 1 Pro za 159 €!

letv-le1-pro-2 letv-le1-pro-3

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom